VIK Chile, Chile – O'Higgins

Resort s nevídanou architekturou a designem

Hosty vítají transparentní prostory plné života a centrální terasa se zenovou zahradou obklopenou barevnými květinami. Společenský prostor vybízí k setkání a odpočinku díky pozoruhodným uměleckým dílům, mezi nimiž nechybí obrazy Roberta Matty a diptych z ikonického cyklu Anslema Kiefera Tajný život rostlin. Zažijte Milla Milla, charakteristickou restauraci s prosklenými stěnami, majestátním vinným sklípkem a fenomenálním výhledem do údolí a na nekonečný bazén. Objevte 22 tematických pokojů a 7 soukromých bungalovů s prosklenými stěnami.

O destinaci

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

VIK Chile, nejluxusnější hotel v Chile, vás inspiruje k vypnutí a odpočinku. VIK Chile se nachází na vrcholu kopce uprostřed údolí, v těsné blízkosti horského pásma And, a nabízí 360° panoramatický výhled na vinice, pozoruhodné vinařství VIK a tamní přírodu.

Do VIK Chile se dostanete přes letiště v Santiagu, kam denně létají letadla z mezinárodních letišť po celém světě. Hotel se nachází 2 hod. jízdy od letiště v San Vicente de Tagua Tagua.

1 VIK Chile, Chile – OHiggins | Exclusive Tours

 

Ubytování

Hotel VIK Chile s působivou architekturou se nachází na vrcholu kopce a nabízí panoramatický výhled na přírodní rezervaci Vik. Luxusní, originální pokoje vás zvou k odpočinku a potěšení všech smyslů v jedinečném zážitku.

2 VIK Chile, Chile – OHiggins | Exclusive Tours

 

Restaurace

Vychutnejte si nejlepší kuchyni v jedinečné restauraci Milla Milla. V této značkové restauraci se používají místní suroviny pečlivě vybrané přímo šéfkuchařem. Čeká vás také tylové prostředí s privilegovaným 360° výhledem na vinice a hory v údolí.

3 VIK Chile, Chile – OHiggins | Exclusive Tours

 

Aktivity

Projeďte se na koni po vinicích, projděte se po stezkách, které nabízejí pozorování ptáků, původní flóry a fauny, vydejte se na náročné projížďky na kole. To vše a mnohem více můžete dělat uprostřed přírody v soukromém parku VIK Chile.

Jedinečný wellness zážitek si můžete dopřát v holistických lázních VIK Chile, které byly navrženy tak, aby vám dodaly fyzickou i duševní energii. Nabízí speciální terapie, které kombinují vůně, textury a zvuky, aby přinesly maximální potěšení všem smyslům.

4 VIK Chile, Chile – OHiggins | Exclusive Tours

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer