Tierra Patagonia Hotel & Spa, Chile – Patagonie

Bezproblémové luxusní cestovatelské dobrodružství

V Tierra Patagonia se vám během vašeho pobytu probudí každý ze smyslů.  Zážitek z pobytu v Tierra Patagonia Hotel & Spa zdaleka přesahuje klid hotelových lázní a stravování. Od pozorné obsluhy přes odborné průvodce až po drobné detaily v pokojích, vše bylo promyšleně vytvořeno se záměrem, aby zážitek z dovolené hostů byl bezchybný. Žádný prvek v těchto eko-luxusních chatách ani v jejich okolí, ať už je jakkoli subtilní, není na místě čistě náhodou.

O destinaci

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít. Tisíce let stará domorodá kultura, průkopnické objevy a dramatická krajina – to je chilská Patagonie. V jižní Patagonii najdete národní park Torres del Paine s ikonickými vrcholy, zrcadlovými lagunami a mohutnými ledovci. Nemluvě o nekonečných pěších stezkách, možnostech pozorování původní fauny, jako je kondor andský, adrenalinových outdoorových sportech a bohatém kulturním dědictví. Od sira Francise Drakea, lady Florence Dixieové až po Charlese Darwina prošlo těmito končinami mnoho lidí, málokdo však chtěl odejít.

Hotel Tierra Patagonia, který stojí vedle skalnatých hor a třpytivého jezera Sarmiento v národním parku Torres del Paine, se s jemným stylem vplétá do krajiny a splývá s nádherou regionu. V této nezkrocené části světa, která je ideálním místem pro dobrodružnou dovolenou, uvidíte v zážitkovém lázeňském hotelu Tierra Patagonia Hotel & Spa smaragdová jezera, fantastické horské masivy a bohatou divokou přírodu.

1032x554 Tierra Patagonia Hotel & Spa Tierra-Patagonia-Noche

 

Ubytování

Stejně jako zbytek hotelu Tierra Patagonia jsou i pokoje ódou na přírodu. Prostory jsou elegantní, ale nenápadné, vyrobené z místního dřeva, s bělostnými stěnami, které soustředí vaši pozornost na výhledy za nimi. Snahou je vnést venkovní prostředí dovnitř, abyste si užili teplo pokojů a zároveň pocítili spojení s přírodou, která vás obklopuje. Díky absenci televizorů si můžete snadno odpočinout a odpojit se od okolního světa, zatímco budete pozorovat měnící se světlo a počasí tančící nad jezerem a horami.

1032x554 Tierra Patagonia Hotel & Spa PVsuite013

 

Restaurace

Patagonská kuchyně je tu neodolatelnou směsicí vydatných dušených pokrmů, pomalu vařených polévek a chutných jídel, která pocházejí z nedalekých usedlostí ležících v okolí v Tierra Patagonia Hotel & Spa.

Po dni stráveném objevováním drsné patagonské divočiny není nad to vrátit se domů a vychutnat si skvělou patagonskou kuchyni připravenou z místních surovin, skvělou obsluhu a prvotřídní výhled. Šéfkuchař Tierra Patagonia Hotel & Spa se pyšní sofistikovanými pokrmy, které se podobají pokrmům ve špičkových restauracích v centru města, což je v této zcela odlehlé lokalitě o to větší požitek.

1032x554 Tierra Patagonia Hotel & Spa restaurant-patagonia

 

Aktivity

Inspirativní zážitky se tu snoubí s okamžiky ryzího odpočinku. Přátelský a znalý personál a průvodci vám tu budou k dispozici, aby tento vztah posílili a zajistili vám během pobytu v Tierra Patagonia Hotel & Spa bezproblémové luxusní cestovatelské dobrodružství. Silueta masivu Paine slouží jako kulisa lázní Uma Spa v Tierra Patagonia. Dopřejte si odpočinek ve venkovní vířivce nebo si zajděte do parní lázně a vnitřního bazénu. Díky vysokým proskleným stěnám se budete jednoduše cítit propojeni s Patagonií a zároveň si užívat služeb wellness centra.

1032x554 Skryté poklady Patagonie TierraPatagonia-piscina-spa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader