Petra Segreta Resort & Spa, Itálie – Sardinie

Dovolená v naprostém soukromí

Luxusní butikový resort Petra Segreta Resort & Spa má pouze 25 pokojů a hned na první pohled vás učaruje jeho lokální venkovská atmosféra. Oblast San Pantaleo, ve které se nachází, je oblíbeným místem jachtařů, kteří sem rádi utíkají ze svých luxusních vil na večeři či večerní odreagování. Není divu, byl tu dokonce i sám James Bond. Zajímavé jsou také místní trhy, které tu najdete každý čtvrtek. Hotel je členem Relais & Chateaux.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Luxusní butikový resort Petra Segreta Resort & Spa se nachází na kopcích oblasti San Pantaleo s výhledem na Costa Smeralda, které je také přezdíváno jako Smaragdové pobřeží.

1032x554 Petra Segreta Resort & Spa Petra12

 

Ubytování

Celkem 25 pokojů v Petra Segreta Resort & Spa zajišťuje naprosté soukromí a velmi domácí rodinnou atmosféru. Zvenku jsou pokoje postaveny v místním kamenném stylu, nicméně uvnitř je veškeré moderní vybavení, které budete potřebovat. Příjemný pocit dolaďují umělecké prvky a uklidňující tóny barev. Vyšší kategorie suitů mají také vlastní bazén.

1032x554 Petra Segreta Resort & Spa Petra11

 

Restaurace

Petra Segreta Resort & Spa je jedním z nejoblíbenějších gastronomických míst v oblasti Costa Smeralda. V hotelu jsou celkem 2 restaurace. Il Fuoco Sacro je elegantní gourmet restaurace s krásným výhledem a michelinskou hvězdou, zatímco restaurace Osteria del Mirto Bistrot nabízí spíše neformální atmosféru na obědy i večeře pouze pro hotelové hosty. Pokud máte rádi italská a sardinská vína nebo si rádi dáte aperitiv před večeří, určitě vás potěší také místní bar fresco lounge. V obou restauracích si budete pochutnávat na pokrmech ze sezónních ingrediencí přímo z hotelové organické farmy. 

1032x554 Petra Segreta Resort & Spa petra10

 

Aktivity

V hotelu Petra Segreta Resort & Spa nechybí ani wellness a nabídka masáží i zkrášlujících procedur. Najdete zde například tureckou koupel, románskou saunu, relaxační sprchy, suity určené pro procedury a hydromasážní bazén. Přímo v resortu si můžete vyzkoušet lekce vaření a nebo se vydat ven poznávat okolí a krásy Sardinie.

1032x554 Petra Segreta Resort & Spa Petra8

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi poradíme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Veronika Robin

Product Manager