Armani Hotel Milano, Itálie – Milán

Svět sofistikované krásy

Kde jinde než v italské módní mece by měl stát hotel s logem Armani? Pětihvězdičkový luxus navržený slavným návrhářem je oslavou jeho ikonického stylu, jenž si zakládá na vysoké estetice a minimalismu. Jedná se o druhý hotel s Armaniho rukopisem, první se nachází v Burdž Chalífě, nejvyšší budově světa stojící v Dubaji. Gurmánská restaurace, luxusní volný čas, lázeňské zařízení a charakteristická pohostinnost Armaniho se spojují v dokonalé zážitky.

O destinaci

Milán je cílem všech milovníků luxusních nákupů a módy. Ve čtvrti Quadrilatero d'Oro najdete mimo jiné značky Hermès, Chanel, Gucci, Armani, Prada, Tiffany a Louis Vuitton. 

Armani Hotel Milano otevřený v roce 2011 se nachází v centru města na Via Manzoni 31 v elegantní čtvrti Quadrilatero della Moda, pouhých 150 m od metra Montenapoleone.

1032x554 Armani Hotel Milano armani-milano-suite-terrace-duomo-view-scaled.jpg

 

Ubytování

Armani Hotel Milan poskytuje ubytování v luxusních pokojích a apartmánech, kde se váš pobyt v Miláně stane pohodlným ve skvěle zařízených prostorách s řadou luxusních doplňků Armani.

1032x554 Armani Hotel Milano armani-executive-suite-living-room-scaled.jpg

 

Restaurace

V 7. patře Armani Hotel Milano se nachází restaurace Armani/Ristorante a exkluzivní bar Armani/Bamboo Bar, kde můžete v elegantním panoramatickém prostředí s výhledem na město ochutnat italskou gurmánskou kuchyni v mezinárodním provedení nebo si vychutnat originální nápoje.

1032x554 Armani Hotel Milano armani-ristorante-dessert-ibisco-2.jpeg

 

Aktivity

Po dni plném nakupování a zážitků z města si v Armani Hotel Milano můžete užít dokonalý odpočinek. Exkluzivní prostředí Armani/SPA odráží životní styl a design Giorgia Armaniho. Místo klidu a pohody o rozloze 1000 m² s úchvatným výhledem z 8. patra je zasazeno přímo do milánské módní čtvrti. Odpočiňte si v okouzlujícím relaxačním bazénu nebo se zapojte do lázeňské stezky se saunami, parními lázněmi a ledovým vodopádem.

1032x554 Armani Hotel Milano armani-spa-relaxation-pool-nightlight-scaled.jpg

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist