Alpen Suite Hotel, Itálie – Madonna di Campiglio

Alpský hotel pro rodinnou dovolenou

Útulné hotelové prostory, dobré zázemí pro děti, apartmánové ubytování a nenáročné středisko dělá z Alpen Suite Hotel ideální volbu pro rodinnou dovolenou.

O destinaci

Madonna di Campiglio je „miska příležitostí“. Ať se totiž z tohoto útulného údolí vydáte jakýmkoliv směrem, čeká vás množství zábavy, krásná příroda a skvělé lyžování. Stačí přitom jen vyjít z hotelu, nasadit lyže a jste rovnou na sjezdovce.

Alpen Suite Hotel se nachází na severu Itálie, zhruba 1,5 hod. jízdy autem z Trenta, v lyžařském středisku Madonna di Campiglio.

1032x554 Alpen Suite Hotel ash-out-build-s-night,414

 

Ubytování

Alpen Suite Hotel nabízí ubytování pouze v apartmánech, kterých je tu k dispozici 28 v 6 různých kategoriích. Všechny apartmány mohou ubytovat až 4 osoby a velikostně se pohybují mezi 38 a 48 m².

1032x554 Alpen Suite Hotel ash-suite-cav-angle,669

 

Restaurace

Restaurace Il Convivio je rozdělena na 2 části, The Hofer má 7 stolů s interiérem, který kombinuje prvky japonského a italského designu, The Stube je o něco menší, nabízí pouze 4 stoly, a tak zde panuje ještě intimnější atmosféra. Na rychlý oběd nebo lehkou večeři můžete zakít do Il Bistrot, kde se v neformálním a příjemném prostředí podávají.

1032x554 Alpen Suite Hotel ash_bar_appetizer

 

Aktivity

Alpen Suite Hotel se nachází v jednom z nejstarších lyžařských středisek v Itálii a čekají tu na vás spíše lehčí sjezdy, což z hotelu dělá ideální místo pro zimní dovolenou s dětmi. Na svahu si tak budete moct v klidu užít čas s rodinou s kulisami výjimečného horského masivu Brenta. V hotelu je i krásné spa.

1032x554 Alpen Suite Hotel ash-wellness,678

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“