Il Borro I Borrigiani, Itálie – Toskánsko

V obklopení toskánské přírody

V oblasti panství rodiny Ferragamo se nachází zemědělský areál se 3 usedlostmi I Borrigiani. Po rozsáhlém projektu obnovy Il Borro byla i tato usedlost uvedena do nového lesku. Dnes se jedná o elitní ubytovací zařízení, které je svého druhu jedinečné. Pobyt v I Borrigiani znamená jiný druh dovolené v místě obklopeném toskánskou přírodou, kde si můžete užívat odpočinku, sportu a aktivit pod širým nebem, a to v každém ročním období.

O destinaci

Obraz krásné krajiny se vryje do paměti každého, kdo Toskánskem byť jen projížděl. Ve vzpomínkách zůstanou vlnící se pahorky s pestrobarevnou mozaikou stromů a květin, skrze něž se proplétá titěrná silnice, spojující malé středověké vesnice. Celé Toskánsko připomíná krajinomalbu některého z italských mistrů. Tento kraj přináší řadu lákadel – je totiž jedním z hlavních center italského umění, kultury a gastronomie. Potěší především milovníky italské kuchyně a vína, a to i mimo restaurace s michelinskou hvězdou.

I Borrigiani se nachází od hlavního zařízení a služeb ve starobylé středověké vesnici Il Borro 1,5 km. Neexistuje žádná kyvadlová doprava, proto je lepší mít auto. Díky precizní rekonstrukci zaměřené na znovuobjevení a zachování klasického toskánského stylu představují 3 statky I Borrigiani dokonalou kombinaci přírody a exkluzivity. Pronájem farmy umožní vám a celé vaší rodině pocit, že jste ve svém domově, i když daleko od domova.

1032x554 Borro I Borrigiani Copia-di-IBorrigiani_PoggioPiano_Esterni3_res

 

Ubytování v Poggio Piano 

Poggio Piano je malebný rustikální statek obklopený nádhernou zahradou s mnoha krásně udržovanými trávníky a altánky, rozdělený na 4 prostorné apartmány, kde je postaráno o každý detail, aby byl váš pobyt co nejlepší. Každý apartmán má 2 2lůžkové ložnice, 2 koupelny, kuchyň a obývací pokoj. Hosté statku Poggio Piano mohou využívat také soukromý bazén.

1032x554 Poggio Piano IlBorro_I-Borrigiani_Poggiopiano_cFrancescaPagliai-3-scaled

 

Ubytování v "chatě" Capanna 

Díky svému originálnímu tvaru, který připomíná chatu, nabízí Capanna intimní atmosféru s ultramoderním komfortem a útulnými prostory. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejzvláštnějších usedlostí I Borrigiani, která je jedinečná svého druhu a představuje velmi příjemné místo k odpočinku. Na 110 m² jsou rozděleny 2 ložnice, 1 2lůžková a 1 1lůžková se 2 palandami v námořnickém stylu. Venku jsou rozsáhlé zelené plochy a bazén. Capanna se nachází vedle statku Poggio Piano.

1032x554 Capanna IlBorro_I-Borrigiani_Capanna_cFrancescaPagliai-8-scaled

 

Ubytování v Casa al Piano

Casa al Piano, velký a okouzlující statek v tradičním toskánském stylu, je rozdělen na 4 prostorné apartmány. Každý z nich má 2 2lůžkové ložnice, 2 koupelny, kuchyň a obývací pokoj. Hostům je k dispozici svěží zahrada a pohodlný prostor pro grilování v blízkosti soukromého bazénu. Casa al Piano má také samostatný vchod, přímo napojený na veřejnou komunikaci.

1032x554 Copia-di-IBorrigiani_CasaAlPiano_Esterni1-scaled

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Najdeme pro vás přesně takové ubytování, jaké bude vyhovovat vašim potřebám, a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Veronika Robin

Product Manager