Falkensteiner Hotel Kronplatz, Itálie – Kronplatz

5* hotel „pro všechny“ navržený Matteem Thunem

Hotel je inspirovaný rozmanitostí jihotyrolských hor a kreativitou hvězdného designéra Mattea Thuna. Falkensteiner Hotel Kronplatz je horkým místem pro vášnivé lyžaře a nabízí jedinečné zážitky a aktivity na nejlepších horách a v jejich okolí v Jižním Tyrolsku.

O destinaci

Hlavní trumfy zimní Itálie jsou stále výborně upravené sjezdovky, slunečné počasí, nádherná příroda, prvotřídní gastronomie a obrovská nabídka relaxace a wellness. Ale i v létě mají italské hory co nabídnout.

Falkensteiner Hotel Kronplatz se nachází v Jižním Tyrolsku v bezprostřední blízkosti údolní stanice lanovky, která vás vyveze na Plan de Corones se 199 km sjezdovek. 

1032x554 Falkensteiner Hotel Kronplatz falkensteiner-kronplatz-100-0954-0001

 

Ubytování

Falkensteiner Hotel Kronplatz nabízí 97 světlých pokojů a apartmánů, které si vás získají svým alpským, moderním a sofistikovaným designem a jsou exkluzivním útočištěm se speciální relaxační zónou. Objevte vysoce kvalitní materiály, které kombinují ambiciózní architekturu s regionálními, alpskými koncepty.

1032x554 Falkensteiner Hotel Kronplatz falkensteiner-kronplatz-07495

 

Restaurace

Restaurace 7Summit ve Falkensteiner Hotelu Kronplatz je místem, kde se v útulném a stylovém prostředí skutečně oslavují kulinářské zážitky. Ať už je to světlem zalitý prostor otevřené kuchyně po ránu, nádherná terasa s horským panoramatem nebo různě koncipované salónky jako útočiště večer, zde se můžete cítit příjemně v kteroukoli denní dobu a užívat si všemi smysly!

1032x554 Falkensteiner Hotel Kronplatz falkensteiner-hotel-kronplatz-restaurant-10

 

Aktivity

Jedinečné zážitky dělají dovolenou opravdu výjimečnou. Na jihotyrolském Kronplatzu na vás čeká skutečné Eldorádo zážitků, které potěší jak sportovní nadšence, tak milovníky adrenalinu. Falkensteiner Hotel Kronplatz má jedinečnou polohu, díky níž si můžete vychutnat nejrůznější aspekty horských sportů po celý rok. V létě Dolomity vybízejí k pěší turistice, horolezectví nebo jízdě na horském kole, zatímco zima slibuje čistý požitek z lyžování, ale také úchvatné aktivity mimo sjezdovky.

Vychutnejte si procedury šité na míru, které vycházejí z filozofie 4 horských živlů, a načerpejte nové síly. Vychutnejte si jedinečný výhled na Kronplatz ze střešního bazénu, zaplavte si ve 25m sportovním bazénu nebo najděte svůj vnitřní střed během individuální lekce jógy jako doplněk k aktivitám na horách. Po dni plném zážitků na sjezdovkách nebo po túře na vrcholky Dolomit si můžete odpočinout ve finské venkovní sauně s výhledem na hory.

1032x554 Falkensteiner Hotel Kronplatz falkensteiner-hotel-kronplatz-galerie-17

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader