Bernini Palace, Itálie – Florencie

Ubytování v budově z 15. století

Hotel Bernini Palace s výhledem na Palazzo Vecchio, jen pár kroků od břehu řeky Arno, byl hlavním aktérem událostí, které v letech 1865 až 1870 proměnily Florencii v hlavní město Italského království. Navštěvovali ho členové parlamentu a byl centrem národních politických intrik: tuto éru dnes reprezentují kulaté fresky, které zdobí současný Snídaňový sál. Užijte si dovolenou vhodnou pro všechny – pro vás, vaši rodinu i vašeho čtyřnohého společníka.

O destinaci

Florencie je hlavním městem a zároveň jedním z možných výchozích bodů pro objevování Toskánska. Tento kraj přináší řadu lákadel – je totiž jedním z hlavních center italského umění, kultury a gastronomie. Potěší především milovníky italské kuchyně a vína, a to i mimo restaurace s michelinskou hvězdou.

Hotel Bernini Palace ve Florencii se nachází v budově z 15. století v centru města, za náměstím Piazza della Signoria a galerií Uffizi.

1032x554 Bernini Palace 1- EXTERNAL VIEW 2

 

Ubytování

Všechny pokoje v hotelu jsou prostorné, přepychově zařízené nádhernými starožitnostmi, s parketovou podlahou a vybavené veškerým moderním vybavením. V prvním patře jsou tzv. Toskánské pokoje. Stropy s dřevěnými trámy, postele s nebesy, dobové dekorace, vzácné textilie a nádherné gobelíny pomáhají vytvořit skutečně jedinečnou atmosféru.

1032x554 Bernini Palace 31- ROOM CLASSIC STYLE

 

Restaurace

Od drinku v Lounge baru v okouzlujícím prostředí, kde se tradiční toskánský nábytek harmonicky snoubí s moderním designem, až po večeři ve vyhlášené restauraci La Chiostrina, která se nachází v přízemí hotelu, ve vnitřním renovovaném dvoře ze 16. století. Díky světlu, barvám a atmosféře je La Chiostrina jedinečným a exkluzivním místem v samém srdci města. Je ideálním řešením pro večeři, obchodní schůzku, lehký oběd a ideálním místem k ochutnání vynikajících gastronomických specialit ve Florencii.

1032x554 Bernini Palace Hotel_Benini_Palace_Firenze_ristorante_chiostrina_testata_2_3

 

Aktivity

Využijte svůj pobyt ve Florencii na maximum, objevte nejznámější a nezapomenutelná místa města a jeho okolí. Vychutnejte si "toskánský zážitek" a ponořte se do mezinárodně proslulé renesanční kultury regionu. Hotel Bernini Palace vítá i domácí mazlíčky.

1032x554 Bernini Palace Hotel_bernini_palace_pet_friendly_testata

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader