Villa la Massa, Itálie – Candeli

Ubytování v sídle ze 13. století

Vila La Massa byla postavena ve 13. století jako okouzlující venkovské sídlo florentské šlechtické rodiny a až do roku 1948 patřila evropským aristokratům. Poté byla přeměněna na luxusní hotel a její stoletá historie žije dál, přičemž každé zákoutí vypráví příběhy o renesanční nádheře a životním stylu florentských aristokratů. Tento architektonický skvost je na hony vzdálený ruchu města, oáza klidu a pohody ponořená do 25akrového parku. Toskánská krajina se rozprostírá všude kolem, kam až oko dohlédne: olivovníky, vinice a cypřiše zaplňují krajinu svými jedinečnými barvami a vůněmi.

O destinaci

Obraz krásné krajiny se vryje do paměti každého, kdo Toskánskem byť jen projížděl. Ve vzpomínkách zůstanou vlnící se pahorky s pestrobarevnou mozaikou stromů a květin, skrze něž se proplétá titěrná silnice, spojující malé středověké vesnice. Celé Toskánsko připomíná krajinomalbu některého z italských mistrů. Tento kraj přináší řadu lákadel – je totiž jedním z hlavních center italského umění, kultury a gastronomie. Potěší především milovníky italské kuchyně a vína, a to i mimo restaurace s michelinskou hvězdou.

Villa La Massa se majestátně rozkládá na břehu řeky Arno, v srdci vinařské oblasti Chianti, jen 9 km od centra Florencie. 

1032x554 Villa la Massa Villa-La-Massa-Arno-River-and-Chianti-hills

 

Ubytování

Villa La Massa nabízí 51 jedinečných luxusních pokojů rozdělených do 5 budov v klasickém toskánském stylu. Zařízení pokojů Noble Villa, Villino a The Mill evokuje renesanční atmosféru s postelemi s baldachýnem, elegantními látkami, boiserií, freskovými stropy, gobelíny a rafinovanými mramorovými koupelnami. Každý pokoj je dokonalou kombinací klasické sofistikovanosti a hřejivé elegance spolu s veškerým moderním komfortem. Casa Colonica a La Limonaia byly kompletně zrekonstruovány a zrenovovány v typickém toskánském stylu, který je v souladu s atmosférou vily La Massa a zároveň nabízí modernější atmosféru.

1032x554 Villa la Massa room-02-1920x1280

 

Restaurace

Restaurace "Il Verrocchio" se pyšní nádhernou terasou s výhledem přímo na řeku Arno, která je ideální pro snídaně a stolování pod širým nebem. V sále se z nádherných oken otevírá krásné panorama toskánské krajiny. Ve vinném sklepě z 15. století, který se nachází v části The Mill hned pod restaurací "Il Verrocchio", jsou uloženy ty nejlepší značky a je ideálním místem pro ochutnávku toskánských vín s typickými sýry a uzeninami nebo pro pořádání soukromých večeří či degustačních večírků.

1032x554 Villa la Massa Verrocchio-dinner-set-up-Table-Arno-view-1920x1280

 

Aktivity

Není nic lepšího než si zaplavat v bazénu, hlavně pokud jste strávili den procházkami po Florencii a jejím okolí. Villa La Massa nabízí svým hostům vyhřívaný venkovní bazén, který je obklopen trávníkem s lehátky pro odpočinek s dobrou knihou a nápojem.c

1032x554 Villa la Massa Pool-and-L_Oliveto-at-the-sunset-lateral-1920x1280

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“