W Rome, Itálie – Řím

Historický palác zvenčí, odvážná interpretace luxusu uvnitř

W Rome je oslavou italského přístupu a zachycuje energii „Věčného města“. Se svými 162 pokoji a apartmány, designovým zvratem a pulzujícími zážitky představuje hotel vstup W Hotels na scénu nefalšovaným italským způsobem. Hlavní šéfkuchař Ciccio Sultano otřásá městskou gurmánskou scénou s autentickou sicilskou kuchyní podávanou v restauraci Giano, zatímco italská ochutnávačka Daria Reina přináší svou vášeň pro město v obchodě W The Store.

O destinaci

Koloseum, Andělský hrad, Forum Romanum, Bazilika svatého Petra, Pantheon, Fontána di Trevi… v Římě najdete nespočet jedinečných památek, ukrývá ale také luxusní hotely a gastronomické poklady.

Hotel W Rome se nachází na Via Liguria, 10 min. chůze od Fontány di Trevi a 20 min. chůze od Kolosea.

1032x554 w rome romwv-exterior-2902-hor-clsc 2

 

Ubytování

V hotelu W Rome se budete cítit jako doma. Ať už si chcete odpočinout od ruchu velkoměsta, nebo cestujete pracovně, pokoje a apartmá jsou zařízené v živém stylu, mají náladové osvětlení, nejmodernější technologie a vizionářské vybavení, které umocní každý zážitek.

Doporučujeme apartmán Extreme Wow, největší hotelové apartmá. Představte si, jak relaxujete na impozantní venkovní terase při západu slunce s nekonečným výhledem na město nebo si užíváte prostorný obývací pokoj s třpytivým panoramatem města jako kulisou.

1032x554 W Rome wh-romwv-extreme-wow-suite38626-68334_Classic-Hor

 

Restaurace

Nabitý římskou vitalitou, ale zároveň bořící normy, W Rome nabízí něco pro každého, ať už je to sladké útočiště v Zucchero x Fabrizio Fiorani, koktejl s optimistickou hudbou ve W Lounge nebo živá zábava v Giardino Clandestino. V horním patře jsou díky úchvatnému výhledu na město ještě výjimečnější Otto Rooftop Bar ve spolupráci s Pier Daniele Seu a WET Deck.

Italská filozofie, která spojuje dobré jídlo a konverzaci, se přirozeně projevuje kdykoli a kdekoli v Římě. Místo, které přenáší puls města až na práh hotelu, W Lounge, je místem, kam se můžete vydat v kteroukoli hodinu a kde hraje živá hudba, DJ sety a koktejlová kultura. Slavný italský šéfkuchař Ciccio Sultano vnáší svou vášeň do hotelové kuchyně, autentickou sicilskou kuchyni přináší na stoly restaurace Giano nebo místa, kde se místní scházejí u Aperitiva Luungo Negroni a chutných soust. 

1032x554 W Rome wh-romwv-cannolo39657-45896_Classic-Hor

 

Aktivity

Klasické římské řemeslo se v hotelu W Rome mísí s novým a inspiruje se freskami, chromem a moderním designem. Dvojjedinost Itálie láká ty nejlepší z města ke hře, kde jídlo, hudba a další zážitky jsou lekcí, jak to Italové dělají lépe.

Zvířecí mazlíčci jsou ve W Rome nejen vítáni, ale jsou také hýčkáni.

1032x554 W Rome wh-romwv-wet-deck---relax-29693_Classic-Hor

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist