Gardena Grödnerhof Hotel & Spa, Itálie – Val Gardena

Dokonalost a pohodlí na nejvyšší úrovni

Gardena Grödnerhof je obklopen rozlehlou zahradou, a vy si tak můžete užít klidný odpočinek ve velmi luxusním prostředí. Hotel vede už po 3 generace stejná rodina, a hotel si tak dlouhodobě udržuje vysoký standard a skvělý servis. Gastronomie a relax jsou zde na předním místě. Své chuťové pohárky oblažíte v elegantní hotelové restauraci oceněnou jednou hvězdou Michelin a dokonalý odpočinek dopřejete svému tělu v místním spa.

O destinaci

Ne nadarmo vyhrává Val Gardena opakovaně ankety o nejlepší lyžařské středisko na světě. Najdete tu jedny z nejkrásnějších horských scenérií, nejmodernější přepravní zařízení a nejpestřejší výběr volného terénu i extrémního lyžování a skialpinismu.

Hotel Gardena Grödnerhof se nachází ve městě Ortisei v Jižním Tyrolsku, necelou hodinu jízdy autem od Bolzana.

1032x554 Gardena Grödnerhof Hotel & Spa aktivitaeten-winter-2

 

Ubytování

Gardena Grödnerhof Hotel & Spa má v nabídce 54 zrenovovaných pokojů a apartmánů. Pokoje jsou nabízeny ve 2 variantách, Comfort a Superior, a mají od 30 do 40 m². Apartmány jsou nabízeny ve 3 variantách, Deluxe, Gardena Deluxe a Wellness Gardena, a mají buď 55 nebo 75 m². Všechny pokoje a apartmány mají svůj vlastní balkón s výhledem na vesnici nebo do zahrady. Pokud rádi odpočíváte v soukromí, doporučujeme apartmán Gardena Deluxe, jehož součástí je sauna.

1032x554 Gardena Grödnerhof Hotel & Spa bullet-section-2

 

Restaurace

V restauraci Gardena můžete ochutnat středomořské, italské, lokální, mezinárodní i vegetariánské pokrmy. Šéfkuchař Hubert Fischnaller dbá na to, aby bylo jídlo vždy připraveno z těch nejčerstvějších lokálních surovin a aby si při přípravě udrželo co nejvíc vitamínů a živin. Pokud rádi navštěvujete michelinské restaurace, vaše srdce zaplesá v Anna Stuben Ristorante Gourmet. Šéfkuchař Remiund Brunner podává jídla, ze kterých vám budou přecházet nejen vaše chuťové pohárky, ale i zrak.

1032x554 Gardena Grödnerhof Hotel & Spa kulinarik-anna-stuben-5

 

Aktivity

Gardena Grödnerhof Hotel & Spa se nachází v jednom z největších lyžařských středisek na světě, Dolomiti Superski. Čeká tu vás 1200 km upravených sjezdovek s překrásným výhledem na okolní Dolomity, které jsou od roku 2009 zapsány na seznamu přírodních památek UNESCO. Samotná Val Gardena nabízí 176 km sjezdovek. Pokud by vás omrzelo lyžování, můžete se vydat na túru se sněžnicemi, při které vás bude doprovázet místní průvodce. Odpočinout si můžete v hotelovém spa a wellness, které je zaměřeno na holistické procedury.

1032x554 Gardena Grödnerhof Hotel & Spa spa-kraft-des-wassers-2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“