Adler Lodge Alpe, Itálie – Dolomity, Alpe di Siusi

Luxusní útěk do přírody

Hotel je celý postavený ze dřeva, takže dokonale splývá s okolní přírodou a zároveň ukrývá přepychové pohodlí. V zimě i v létě vás zde čekají dechberoucí výhledy na úchvatné prostředí náhorní plošiny Seiser Alm na seznamu světového dědictví UNESCO. Najdete tu jedno z nejlepších lyžování v Alpách, s přístupem k slavné Sella Ronda. Samozřejmostí je ski-in ski-out.

O destinaci

Hlavní trumfy zimní Itálie jsou stále výborně upravené sjezdovky, slunečné počasí, nádherná příroda, prvotřídní gastronomie a obrovská nabídka relaxace a wellness. Ale i v létě mají italské hory co nabídnout.

Alpe di Siusi se nachází se v Jižním Tyrolsku v pohoří Dolomity a patří mezi hlavní turistické destinace, v zimě hlavně kvůli lyžování, v létě pak nabízí nepřeberné množství pro horskou turistiku, cyklistiku. V Adler Lodge Alpe v srdci italských Dolomit zažijete opravdový klid a mír daleko od ruchu civilizace.

1032x554 Adler Lodge winter-view

 

Ubytování

V hlavní budově se nachází kromě sluneční terasy, restaurace, wellness centra a bazénu 18 suit, všechny s panoramatickým výhledem na Dolomity. Za hlavní budovou stojí 12 2podlažních chaletů, které mají vlastní krby a sauny. V ceně ubytování je široký výběr nápojů i veškeré jídlo. Aby majitelé udrželi v hotelu maximální klid, nedoporučují pobyt s dětmi mladšími 8 let.

1032x554 Adler Lodge chalet

 

Restaurace

V Adler Lodge Alpe ochutnáte Jižní Tyrolsko a jeho tradice. Kulinářská vize hotelu je o udržitelnosti a čerstvých regionálních surovinách. Šéfkuchař Denny Mair se svým týmem vybírá ty nejlepší produkty od zdejších malých farmářů a speciální ingredience nakupuje z udržitelné výroby. Ty nejkvalitnější suroviny potom promění ve špičkové kreace. Vynikající jídlo si užijete na terase nebo v restauraci s dechberoucími výhledy.

1032x554 Adler Lodge 2001-raviolo-002-web

 

Aktivity

Lyžaři, běžkaři i příznivci zimních procházek budou v Adler Lodge Alpe na správném místě. Výborné sjezdovky a krásné treky jsou jen kousek od hotelu. Z wellness centra v nejvyšším patře hotelu budete mít úžasný výhled na přírodu. K dispozici je sauna, masáže a všechny možné druhy kosmetických i lázeňských ošetření. Nádherná panoramata a teplou slanou vodu si užijete ve venkovním infinity pool. V relaxační místnosti se skleněnou střechou můžete obdivovat večerní hvězdnou oblohu.

1032x554 Adler Lodge infinity-pool

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager