Six Senses Rome, Itálie – Řím

Tam, kde se snoubí staré velkolepé paláce s moderním komfortem

Řím je město, které musíte alespoň jednou za život navštívit. Kombinace historie, dědictví, umění, tradic, kulinářských skvostů, autenticity, řemeslného mistrovství a chuti do života z něj činí nejžádanější destinaci na celém světě. Six Senses Rome se těší nejžádanější poloze přímo na náměstí Piazza di San Marcello, Via del Corso, jen pár kroků od všech hlavních historických památek včetně Fontány di Trevi a Pantheonu a v pěší vzdálenosti od významných luxusních nákupních ulic Via Condotti, Frattina a Borgognona. 

O destinaci

Koloseum, Andělský hrad, Forum Romanum, Bazilika svatého Petra, Pantheon, Fontána di Trevi… v Římě najdete nespočet jedinečných památek, ukrývá ale také luxusní hotely a gastronomické poklady.

Six Senses Rome se nachází asi 30 km od mezinárodního letiště Fiumicino. Cesta autem trvá přibližně 40 min.

1 Six Senses Rome

 

Ubytování

Hotel je koncipován tak, aby sloužil jako městská oáza. Prostory, povrchové úpravy, materiály a umění reinterpretují římský klasicismus a historii do současné vize a pohodlného hotelového zázemí. V 96 pokojích a apartmánech se použití tradiční omítky cocciopesto a travertinového vápence, vzory a grafické prvky kombinují se zavěšenými rostlinami a přirozeným světlem a zaměřují se na pohodu a pocit pospolitosti a udržitelnosti.

Doporučujeme Terrace Junior Suite, která se nacházejí ve 3. nebo 4. patře Palazzo a mají výhled na historickou římskou čtvrť. Uvnitř mají prostorný obývací prostor s pohovkou. K dispozici je také pohovka a jídelní kout pro odpočinek na sluncem zalité terase.

2 Six Senses Rome

 

Restaurace

Odpočiňte si od rušných městských ulic a uvelebte se na příjemném nádvoří, kde vás čeká jedinečné posezení s restaurací, barem a lahůdkářským zákoutím. Nebo se vydejte na střechu Palazzo a vychutnejte si římský kulinářský zážitek na panoramatické terase s lahodnými sousty a kreativními doušky.

3 Six Senses Rome

 

Aktivity

Řím je díky svému kulturnímu vlivu a historickému dědictví "Věčné město" par excellence. Jeho velkolepé památky, neocenitelné výhledy a nádherná umělecká díla z něj dělají nepřehlédnutelnou destinaci, která je na prvním místě seznamu každého cestovatele. Hotel nabízí celou řadu prohlídek města s průvodcem.

Vydejte se do baru Alchemy v lázních Six Senses Spa a objevte léčivou sílu rostlin pro vaše tělo, emocionální zdraví, mysl a ducha a poté je smíchejte a vytvořte lázeňské produkty, které jsou stejně jedinečné jako vy.

4 Six Senses Rome

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“