The Vilòn Luxury Hotel, Itálie – Řím

Luxusní butikový hotel v srdci historického Říma

Luxusní butikový hotel Vilòn najdete v srdci historického Říma poblíž světoznámých památek. Skrytý klenot, jehož historie sahá až do poloviny 16. století, patřil slavnému italskému šlechtickému rodu Borghese a byl pronajímán samotnou princeznou Adelaide. Budova připojená k paláci Borghese rovněž sloužila jako vůbec první škola pro dívky a později byla pečlivě rekonstruována. Užijte si prázdniny v Římě v hotelu plném dávné historie a starobylé architektury v okolí toho nejzajímavějšího, co hlavní město Itálie nabízí. 

O destinaci

Koloseum, Andělský hrad, Forum Romanum, Bazilika svatého Petra, Pantheon, Fontána di Trevi… v Římě najdete nespočet jedinečných památek, ukrývá ale také luxusní hotely a gastronomické poklady.

Exkluzivní poloha hotelu je ideálním výchozím bodem k objevování a obdivování historických římských památek. V pěší vzdálenosti se nachází ikonické Španělské schody, kolosální Pantheon a Piazza Navona, majestátní Koloseum, Vatikánský stát a muzea, romantická Fontána di Trevi a ulice těch nejznámějších módních značek Via dei Condotti.

1032x554 The Vilòn Luxury Hotel  img

 

Ubytování

Městský hotel Vilòn vás ubytuje v elegantních, útulných a světlých moderně vybavených pokojích a prostorných apartmánech. Prémiové varianty rovněž nabízí soukromou terasu a nádherné výhledy do zahrad paláce Borghese. Všechny pokoje nabízejí velké postele, designový dekor, mramorové koupelny s dešťovou sprchou a pohodlné posezení. Jedinečný apartmán Borghese je poctou stejnojmennému paláci a nabízí největší obytnou plochu, intimní šatnu, výhled do tajné části zahrad a nerušenou noc hodnou šlechty.

1032x554 The Vilòn Luxury Hotel é

 

Restaurace

Dopřejte si elegantní vytříbenou atmosféru a italské pohostinství v restauraci Adelaide, jež nese název princezny Borghese. Vychutnejte si klasickou italskou a středomořskou kuchyni pod taktovkou šéfkuchaře Gabriela Mura, jež vyniká svými výtvory autentických italských chutí. Sezónní menu s nádechem moderny vás zahřeje a uspokojí všechny vaše smysly. Vychutnejte si sklenku lahodného červeného vína či koktejl také pod širým nebem.

1032x554 The Vilòn Luxury Hotel t

 

Aktivity

Řím je rájem malých uliček a malebných zákoutí a přímo vybízí k pěšímu průzkumu. Hotel nabízí výpůjčku městských kol, vozidel a komentované soukromé prohlídky s průvodcem. 

1032x554 rome rim_shutterstock_239358877

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„V Římě si můžete dopřát také soukromé prohlídky, které vám rádi zařídíme.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer