Il Borro Relais & Châteaux, Itálie – Toskánsko

Zrozená před více než 1000 lety

Il Borro je součástí sítě Relais & Châteaux a nabízí řadu ubytování a míst k pobytu. To dává hostům příležitost zažít autentického ducha Toskánska. V roce 1993 se Il Borro stalo majetkem rodiny Ferragamo, která se zamilovala do divoké přírody oblasti a historie panství. První písemná zpráva o vesničce se datuje do roku 1254. Při rozsáhlé renovaci a restaurování osady a domů a vil vedl rodinu Ferragamo respekt k tradicím a historii místa.

O destinaci

Obraz krásné krajiny se vryje do paměti každého, kdo Toskánskem byť jen projížděl. Ve vzpomínkách zůstanou vlnící se pahorky s pestrobarevnou mozaikou stromů a květin, skrze něž se proplétá titěrná silnice, spojující malé středověké vesnice. Celé Toskánsko připomíná krajinomalbu některého z italských mistrů. Tento kraj přináší řadu lákadel – je totiž jedním z hlavních center italského umění, kultury a gastronomie. Potěší především milovníky italské kuchyně a vína, a to i mimo restaurace s michelinskou hvězdou.

Starobylá středověká vesnice Il Borro leží v srdci Toskánska, cca 62 km od Florencie, a je srdcem luxusního hotelu, jehož nabídka ubytování je rozmístěna po celé vesnici.

1032x554 Il Borro Relais & Châteaux Il-Borro-R_C_©Linda-Vukaj_res

 

Ubytování

V Il Borro si každý může vybrat z mnoha různých možností ubytování: exkluzivní Dimora Storica, Villa Casetta, 38 exkluzivních apartmánů, zařízených v elegantní jednoduchosti a vybavených veškerým komfortem, které se nachází ve zcela autentickém prostředí toskánské vesničky Il Borro, nebo 20 nových apartmá „Aie del Borro“.

V nabídce ubytování rodiny Ferragamo jsou ale ještě další, neméně zajímavá místa:

- I Borrigiani, luxusní zemědělský areál se 3 usedlostmi vzdálený 1,5 km od Il Borro
a
- panství Viesca, které leží pouhých 30 min. autem od Il Borro i od Florencie a kde se nachází několik jedinečných a výjimečných ubytovacích zařízení.

1032x554 Il Borro Relais & Châteaux Il-Borro-Relais_Chateaux_Village_Prestige-Suite_Granaio_-©Francescapagliai-4_res

 

Restaurace

Gastronomie v Il Borro má ústřední roli a je vyjádřena nabídkou, která by měla uspokojit nejrozmanitější a nejnáročnější chutě náročných cestovatelů. Gurmánská restaurace Osteria del Borro podává produkty a receptury založené na principech, kterými se řídí Il Borro Estate. Il Borro Toscan Bistro, neformální a jednoduché, nabízí typická jídla toskánské tradice, kde jsou hlavními hrdiny sezónní suroviny.

1032x554 Il Borro Relais & Châteaux osteria-preparazione_res

 

Aktivity

Čekají vás tady také exkluzivní aktivity, od výletů za vínem přes kurzy vaření přes jízdu na koni až po golf, od řemeslnických dílen po vynikající lázeňské procedury. La Corte Spa je exkluzivní prostor věnovaný kráse a harmonii těla a hosté si zde mohou užít příjemné chvíle regenerace prostřednictvím procedur, masáží a smyslových cest. La Corte Spa nabízí ošetření obličeje a těla exkluzivními produkty značky Kanebo Sesai a Pevonia. Hostům je k dispozici také fitness centrum a venkovní bazén, odkud je úchvatný výhled na kopce a středověkou vesničku.

1032x554 Il Borro Relais & Châteaux SPA_res

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Najdeme pro vás přesně takové ubytování, jaké bude vyhovovat vašim potřebám, a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist