Lefay Resort & Spa, Itálie – Lago di Garda

Luxusní resort, prostředí a příroda v okolí jezera Lago di Garda a Dolomit

Design 5hvězdičkového luxusního resortu Lefay Resort & Spa je začleněn do místní krajiny a inspirován citronovými háji a tradičními místními stavbami sloužícími k pěstování citronů, které se vyznačují původními kamennými a dřevěnými sloupy. Budova zapadá do morfologie krajiny s minimálním vizuálním dopadem. V interiérech jsou použity přírodní materiály z místní oblasti.

O destinaci

Řím, Benátky, Florencie… V Itálii pomalu na každém kroku zakopáváte o historické poklady a překrásné památky. Prociťte tisíce let historie ve věčném městě, ve Florencii objevte vzpomínky na přelomovou renesanci, ve Veroně se vydejte po stopách Romea a Julie a v Benátkách z paluby gondoly obdivujte fascinující masky během slavného karnevalu. 

Lefay Resort & SPA Lago di Garda se nachází v Gargnanu v srdci velkolepé a proslulé "Riviera dei Limoni". Čeká vás tu 11 hektarů přírodního parku obklopeného mírnými kopci a přírodními terasami bohatými na lesy a olivové háje s nádherným výhledem na jezero.

1032x554 Lefay Resort & Spa resort-top-high

 

Ubytování

Dojem přírody je Lefay Resort & Spa zachycen v místnostech s rozlehlými prostory, přírodními tkaninami a místními vzácnými materiály, které se hladce snoubí s moderními technologiemi. Ubytovat se tu můžete v apartmánech o velikosti od 50 až do 600 m², kterými disponuje Royal Pool & SPA Suite. Má výhled do soukromé zahrady a na soukromý infinity bazén s nádherným výhledem na jezero, prostorný interiér a nabízí jedinečné služby, jako je soukromá SPA zóna a specializovaná služba Concierge.

1032x554 Lefay Resort & Spa suite-royal_pool_s-full-1-high-2400x1614

 

Restaurace

Lefay Vital Gourmet je zastáncem středomořské stravy a nejpůvodnějších chutí tohoto regionu. Sezónní suroviny, extra panenský olivový olej, citrusové plody z jezera a místně pěstované bylinky vytvářejí kvintesenci a lehkost středomořské kuchyně. V Lefay Resort & Spa jsou k dispozici špičkové restaurace, pool bar a lounge bar s příjemným osvětlením, živou klavírní hudbou a nejlepšími koktejly a mezinárodními lihovinami. jehož sofistikovanou a svůdnou atmosféru rámuje nádherný západ slunce nad jezerem viditelný z terasy.

1032x554 Lefay Resort & Spa vital-gourmet-trota-new

 

Aktivity

Středomořské klima, vegetace, chutě a místní vůně, nádherná krajina, která tvoří kulisu historických a tradičních událostí – Gardské jezero je jedinečnou destinací, která inspirovala velké básníky. Navštívit můžete Gargnano a Limonaie, Vittoriale Degli Italiani, zahradu André Hellera, operu v aréně Di Verona nebo zábavní park č. 1 v Itálii Gardaland, který se nachází v Peschieře. Má více než 460 000 m², atrakce, představení a tematické vesničky a je skvělou zábavou pro dospělé i děti. V Lefay Resort & Spa si můžete užít i plavbu lodí na jezeře, trek do srdce parku Upper Garda, výlet na horských kolech, jízdu na koni, jachting na jezeře Lago di Garda, nordic walking a mnoho dalšího. Exkluzivní chrám wellness se rozkládá na ploše 4300 m², kde se díky znovuobjevení životní energie omladí jak vaše tělo, tak duše.

Lefay Resort & Spa offerte-top-high

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist