Castello di Reschio, Itálie – Umbrie

Hotel s jedinečným a nápaditým stylem

Hrad, jehož historie sahá až do roku 1050, je pokladnicí dějin, zajímavostí a intrik. Dnes, po letech pečlivé rekonstrukce, se proměnil v hotel s jedinečným a nápaditým stylem. Uvnitř hradních zdí se nacházejí dvě vzájemně propojená nádvoří, venkovní bazén zapadá do okolní krajiny tak přirozeně, že se stává její nedílnou součástí. V Reschio najdete kompozici krásných, pohodlných a kultivovaných místností, které umně připomínají ozvěny výjimečných lidí, kteří kdysi žili v tomto hradě s tisíciletou historií.

O destinaci

Obraz krásné krajiny se vryje do paměti každého, kdo Toskánskem byť jen projížděl. Ve vzpomínkách zůstanou vlnící se pahorky s pestrobarevnou mozaikou stromů a květin, skrze něž se proplétá titěrná silnice, spojující malé středověké vesnice. Celé Toskánsko připomíná krajinomalbu některého z italských mistrů. Tento kraj přináší řadu lákadel – je totiž jedním z hlavních center italského umění, kultury a gastronomie. Potěší především milovníky italské kuchyně a vína, a to i mimo restaurace s michelinskou hvězdou.

Hotel Castello di Reschio se nachází ve vnitrozemí Itálie těsně u hranic s Umbrií poblíž Toskánska. Nejpohodlnější je cesta z letiště Perugia vzdálené pouhých 45 min. jízdy autem. Letiště ve Florencii je vzdálené asi 2 hod. jízdy autem. Rodina Bolza se o tento nedotčený kout Umbrie stará již léta, zachovává přírodní rovnováhu a nechává každý produkt země růst divoce, spontánně a synergicky.

1032x554 Hotel Castello di Reschio the-castle-landing-2020-m

 

Ubytování

Pokoje a apartmá uvnitř tisíciletých zdí jsou prosyceny osobitostí a stylem díky Reschiovu holistickému přístupu k designu, který umně kombinuje prvky současnosti s dalšími, jež připomínají zajímavé protagonisty života na hradě. Hotel nabízí nádherné pokoje od 30 m² přes prosluněné apartmány po apartmán se dvěma ložnicemi v nejstarší části hradu, který se rozprostírá v 5 patrech starobylé věže.

Rodina Bolzova na svém panství nabízí i ubytování v Reschio Houses, 7 nádherných prázdninových domech.

1032x554 Hotel Castello di Reschio grand-rooms-landing

 

Restaurace

Ristorante Alle Scuderie vytvářejí mistři kuchyně v kombinaci s nejlepšími místními lahůdkami nefalšované kombinace s vytříbeným vkusem. Centrální bar je ideálním místem, kde se můžete dát aperitiv před jídlem nebo jej dobrým drinkem zakončit. V Ristorante Al Castello se každé ráno podává lákavá snídaně a každý večer jsou tu nabízeny speciality italské kulinářské tradice připravené z čerstvých surovin z panství nebo vyrobené v jeho bezprostřední blízkosti. V rohu nádvoří zámku se vypíná téměř nebesa dotýkající se skleník Palms, uvnitř kterého se nachází Palm Court Bar, kde si můžete dát jeden z charakteristických koktejlů Reschio, a nechat se tak přenést do minulosti.

1032x554 Hotel Castello di Reschio landing-restaurants

 

Aktivity

Křišťálově čistá voda venkovního bazénu, v níž se zrcadlí velké přímořské borovice, přímo vybízí ke koupání. Starobylé sklepení hradu pod barem Palm Court se proměnilo v prostředí pro nadpozemský zážitek hluboké relaxace: Lázeňský dům, magické a smyslné útočiště. Starobylé, opotřebované kamenné schody otevírají cestu do skutečné svatyně pohody, kde se můžete spojit sami se sebou prostřednictvím holistických procedur pro péči o tělo a mys.

1032x554 Hotel Castello di Reschio bathouse-landing-new

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pokud cestujete s dětmi, kontaktujte nás, rádi vám navrhneme nejlepší řešení pro vaši rodinu.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader