Hotel Pitrizza, Itálie – Sardinie

Nádherné ubytování v romantickém duchu

Hotel Pitrizza se řadí se mezi TOP 5* hotely na Costa Smeralda. Pokoje v romantickém duchu poskytují nádherné ubytování, exkluzivní vily se 2 a 3 ložnicemi zaručují rafinovanou intimitu a soukromí. V hotelu je pouze 1 restaurace a 1 bar, ale další gastronomické zážitky můžete získat v okolních hotelech sítě Marriott, ve kterých můžete využít i pláže. Hotelové prvotřídní spa, outdoor i indoor fitness, malá, ale hodně privátní pláž hned u hotelu, golf, tenis, vodní sporty a různé exkurze, infinity bazén se slanou vodou a báječný kids club vám zaručí dokonalý odpočinek.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Hotel Pitrizza je butikový hotel v letovisku Porto Cervo, který nabízí výhled na křišťálově čisté moře pobřeží Costa Smeralda na Sardinii. Nachází se zhruba 45 min. jízdy autem z letiště Olbia. Užijete si zde dokonalý servis, krásnou přírodu a bohaté vybavení hotelu včetně venkovního bazénu se slanou vodou, soukromé pláže, fitness centra nebo nedalekého centra potápění.

1032x554 Pitrizza, A Luxury Collection Hotel olbpl-areal-view-7054-hor-clsc

 

Ubytování

Hotel má pouze 66 pokojů, suitů a privátních vil, které zaručí velkou dávku soukromí pro váš pobyt. Místní suity a vily mají od 1 až po maximálně 3 ložnice a privátní bazén. Ta nejvyšší kategorie vily má kromě privátního bazénu dokonce i svou vlastní malou soukromou pláž.

1032x554 Pitrizza, A Luxury Collection Hotel olbpl-sandan-4183-hor-clsc

 

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí místní pokrmy i klasická středomořská jídla, která si vychutnáte ještě více s krásným výhledem na moře. Můžete si ale také zajít na barbecue či do baru s terasou na osvěžující drink. Zároveň se můžete vydat na jídlo do všech restaurací dalších 2 hotelů z kolekce Marriott, které jsou nedaleko.

1032x554 Pitrizza, A Luxury Collection Hotel olbpl-barbeque-4844-hor-clsc

 

Aktivity

Pro milovníky golfu se pouhých 15 min. jízdy autem z hotelu rozprostírá Golf Club Pevero, který již měl tu čest hostit několik mezinárodních turnajů. Nechybí ani možnosti vodních sportů jako například water skiing, sailing, windsurfing, canoeing atd. Pokud si rádi na dovolené i trochu zasportujete, určitě využijete nedaleké tenisové kurty nebo se vydáte do okolí na kole, na koni či pěšky. Sardinie je skvělé místo také pro výlety se kterými vám rád pomůže i hotelový concierge, který vám předá tipy na ta nejhezčí místa.

1032x554 Pitrizza, A Luxury Collection Hotel olbpl-fitness-center-8541-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi poradíme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer