Objevte Sardinii, perlu Středomoří

Zážitky Dovolená na pláži

Stačí překonat 300 kilometrů Ligurského a Tyrhénského moře a najednou jste v jiném světě, než jaký nabízí pevninská Itálie a kontinentální Evropa.

Sardinie

 

Ostrovní atmosféra, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí

Sardinie, tzv. perla Středomoří, nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety a nádherné počasí a teplé moře i v září. Na ostrově se nachází nejeden luxusní resort a bezpočet soukromých vil.

Costa Smeralda: Porto Cervo

Ostrovní atmosféra, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí, jako stvořené na výlety, to vše přilákalo šejka Aga Khana Karima, který v 70. letech zainvestoval do Smaragdového pobřeží a jeho srdce v podobě města Porto Cervo.

Porto Cervo na severu Sardinie je luxusní letovisko známé nejen jednou z nejvyšších koncentrací větších jachet v teritoriu Středozemního moře, ale také pozoruhodnými hotely.

1032x554 Sardinie shutterstock_782677078

 

Costa Smeralda: Porto Cervo – Romazzino

Z výšky vypadá budova Romazzino, A Belmond Hotel s několika křídly jako Pentagon, a proto se suity, vhodné pro rodiny s dětmi a páry náročné na prostor, liší výhledem. Z velké terasy nebo balkonu se tedy můžete dívat buď do zahrad, nebo na moře. Písečná pláž Smaragdového pobřeží je hned za udržovanou zahradou. I když nejde o typický rodinný hotel, děti tu mají vlastní klub s programem. Několik restaurací a barů v hotelu a řada v okolí umožňují ochutnat sardinskou kuchyni – jednoduché pokrmy z čerstvých surovin, mezi nimiž jsou masa z místních pastvin a úlovky rybářů. Na golfové hřiště je to 10 min. autem.

Romazzino Sardinie olbrl-view-4138-hor-clsc

 

Costa Smeralda: Porto Cervo – Cala di Volpe

Členitá hotelová budova Cala Di Volpe, A Luxury Collection obklopená tropickou zahradou stojí čelem k soukromé pláži a malému přístavu pro jachty. Páry zde ocení výhledy i design v sardinské kombinaci kamene a dřeva. Pokoje vyšších kategorií (Superior) jsou v nejstarším křídle, dvakrát prostornější suity v samostatné klidnější části. Hotelové restaurace nabízejí bohaté bufety i pokrmy á la carte, italskou, středomořskou a japonskou kuchyni a ve steakové restauraci Beefbar Cala di Volpe si pochutnáte na vybraném mase. Zážitkem je jak pianista na terase, tak chládek vinného sklepa se sbírkou čítající přes 400 lahví vín. Nedaleko je oblíbený Pevero Golf Club Costa Smeralda.

Cala di Volpe Sardinie olblc-aerial-exterior-8748-hor-clsc

 

Soukromé vily

Svoji dovolenou si můžete užít i v naprostém luxusu a maximálním soukromí privátních vil, kde vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou či osobní masérku.

V nabídce máme ty nejlepší z nejlepších, a tak stačí jen vyslovit přání a my vám najdeme přesně tu, která bude vyhovovat vašim potřebám a přáním, a postaráme se o vaši cestu do nejmenšího detailu.

VILLA LE PERNICI SARDINIA Sardinie Villa_Le_Pernici_Baglioni_Sardinia_SwimmingPool

 

Costa Smeralda: Hotel Pitrizza

Hotel Pitrizza patří mezi TOP 5* hotely na Costa Smeralda. Pokoje v romantickém duchu poskytují nádherné ubytování, exkluzivní vily se 2 a 3 ložnicemi zaručují rafinovanou intimitu a soukromí. V hotelu je pouze 1 restaurace a 1 bar, ale další gastronomické zážitky můžete získat v okolních hotelech sítě Marriott, ve kterých můžete využít i pláže. Hotelové prvotřídní spa, outdoor i indoor fitness, malá, ale hodně privátní pláž hned u hotelu, golf, tenis, vodní sporty a různé exkurze, infinity bazén se slanou vodou a báječný kids club vám zaručí dokonalý odpočinek. Hotel Pitrizza patří do sítě luxusních hotelů Marriott. Nachází se 35 km od letiště Olbia, cesta autem trvá cca 40 min.

Pitrizza Sardinie olbpl-areal-view-7051-hor-clsc

 

Jih Sardinie: La Villa Del Re

La Villa Del Re, A Luxury Collection je nejlepší hotel na jihu s nejkrásnější pláží Sardinie. Tento 5* hotel je pouze pro dospělé, hosté musí být starší 18 let. Hotel má 50 elegantních pokojů s osobitým kouzlem. Zařízení poskytuje maximální pohodlí, potěší vás svým jemným a okouzlujícím dekorem. Restaurace Le Palme má panoramatickou venkovní terasu s výhledem do zahrady, na bazén a moře. Podává středomořskou kuchyni s použitím místních ingrediencí, jak ze země, tak z moře. Bella Vista Restaurant je 2. hotelovou restaurací. Nachází se v krásném prostředí nekonečného bazénu, s panoramatickým výhledem na moře, obklopeném zelení. Hotel disponuje i bohatě zásobeným vinným sklepem.

La Villa Del Re DJI_0404

 

Sever Sardinie: Resort Valle dell'Erica Resort Thalasso & Spa

5* Resort Valle dell'Erica Thalasso & SPA se nachází na severu Sardinie, 58 km od přístavu a letiště Olbia. Leží podél pobřeží mezi Palau a Santa Teresa di Gallura, 4 km od malé vesničky Porto Pozzo a pouhých 12 km od Santa Teresa di Gallura, vyhlášené turistické destinace na severu Sardinie s výhledem na úžinu Bonifacio.

V tomto resortu najdete 2 hotely, Erica a La Licciola. Ohromí vás tu nejen nádherná příroda, výhledy, pláže a moře, ale i celková atmosféra hotelu. Erica nabízí ubytování ve 148 pokojích, La Licciola ve 123. Oba hotely disponují dohromady 10 restauracemi a bary. Hostům je k dispozici Le Thermae Thalasso Centre & Spa, venkovní i vnitřní fitness, baby club, mini club i klub pro teenagery. Hostům, kteří se rozhodnou přiletět privátní helikoptérou, je k dispozici helipad.

Resort Valle dellErica Resort Thalasso & Spa 7 Panoramica Centro Thalasso & Spa Le Thermae

 

Severovýchod Sardinie: Baglioni Resort Sardinia

Baglioni Resort se nachází severně od San Teodoro a je nejnovějším klenotem italské kolekce Baglioni Hotels & Resorts. Resort byl otevřen 1. června 2021 a stojí v mořské rezervaci Tavolara poblíž jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Lu Impostu. Už po 6 měsících od svého otevření dostala jedna z jeho tří restaurací, Gusto By Sadler vedená špičkovým šéfkuchařem Claudiem Sadlerem, michelinskou hvězdu. Ubytovat se zde můžete jak v pokojích, tak v suitech nebo v úžasné vile se 6 ložnicemi.

Baglioni resort Sardinia Sardinie Baglioni_Resort_Sardinia_7

 

Vybrané hotely


Tipy na další zážitky

Objevte Krétu

Objevte Krétu

Vydejte se do hotelu Elounda Gulf Villas a poznejte opravdovou Krétu. Máme pro vás tipy na 3 aktivity, během kterých se ponoříte do tajů a krás ostrova.

Objevte více
Nechejte vstoupit oceán do celého svého těla

Nechejte vstoupit oceán do celého svého těla

Celoročně krásné počasí a téměř 100% vlhkost vzduchu na Bali může být pro některé cestovatele omezující. Luxusní resort Alila Villas Uluwatu nabízí řešení.

Objevte více
Utečte před zimou do Karibiku

Utečte před zimou do Karibiku

Těžko vyzdvihovat některý z ostrovů a prohlásit jej za ráj, který je nutné navštívit. Každý si může zamilovat jiný, ať již pro jeho kulturní bohatství, klidné pláže či výtečné podmínky k provozování vodních sportů.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydejte se s námi na nejkrásnější ostrovy naší planety, zapomenout na každodenní shon a stres.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader