Maledivy: Cheval Blanc, nebo Velaa?

Zážitky Od každého trochu

Doporučujeme to nejlepší z maledivských ostrovů.

1450x674 Maledivy s Exclusive Tours Cheval Blanc, nebo Velaa? wedding_24-6aa226df8fd1a95acdb4844a926db299-1589446223

 

Dva resorty, jejichž kvalita a ambice převyšují na Maledivách vše ostatní

Pro nejnáročnější cestovatele je ale otázka jasná: vybrat si resort Cheval Blanc, nebo Velaa? Poradíme vám.

 

Cheval Blanc Randheli

Ambice resortu Cheval Blanc Randheli jsou vysoké. Oslovuje náročnou klientelu, která vyžaduje nekompromisní kvalitu servisu a ubytování. Již transfer luxusním hotelovým hydroplánem je něco, s čím se u řady jiných resortů nesetkáte. Ostrov Randheli je relativně velký, stejně jako míra soukromí, které hostům poskytuje – nachází se zde totiž pouze 45 vil.

1032x554 Cheval Blanc Randheli 20150421040611_01-811a-136

 

  

Ubytování v Cheval Blanc Randheli

Každá z vil resortu Cheval Blanc Randheli poskytuje komfort vlastního bazénu s mořskou vodou, který je dostatečně velký i na plavání. 1ložnicové vily jsou vždy rozděleny na 3 části, které se dají oddělit dveřmi vysokými 7 m. Vila zahrnuje prostorný obývací pokoj s pracovním stolem, ložnici a velkou koupelnu. Prakticky ze všech koutů máte výhled na moře a bazén, jenž kopíruje celou jednu stranu vily.

1032x554 Cheval Blanc Randheli CBR - Sales - PI - Private Island(2)-min

 

 

Život v Cheval Blanc Randheli

Po příjezdu na vás ve vile čeká láhev šampaňského a košík s ovocem. Všechny vily jsou obdobně vybaveny a sázejí na jednoduchý, čistý styl, jímž se vyznačují i ostatních produkty LVMH. Bohaté zázemí resortu Cheval Blanc Randheli zahrnuje 5 restaurací, dětský klub, lázně, centrum vodních sportů a luxusní butik. Hlavní restaurace White kombinuje pokrmy podávané formou bufetu společně s jídly à la carte. Rozhodně vám doporučuji navštívit fine dining restauraci Le 1947. V resortu se určitě nebudete nudit, o vaši spokojenost se bude po celou dobu pobytu starat tým 300 zaměstnanců, přičemž nejčastěji se budete setkávat se svým majordomem.

1032x554 Cheval Blanc Randheli-spa

 

  

Velaa Private Island

Ačkoli Cheval Blanc nastavil laťku hodně vysoko, Velaa Private Island ji pozvedl ještě o několik dalších stupínků. Na každém kroku je znát cit pro detail a láska, se kterou si český podnikatel Jiří Šmejc plnil svůj sen. Navíc se mu výborně podařilo skloubit moderní architekturu s přírodními prvky.

1032x554 Velaa Private Island 3

 

Ubytování ve Velaa Private Island

Každá z vil ve Velaa Private Island disponuje velkým bazénem se sladkou vodou, kde se dá bez problémů plavat. Všechny kategorie ubytování, kromě základní vily Beach Pool, mají samostatný obývací pokoj a svým hostům nabízí velkou míru soukromí.

Pro rodiny s dětmi je nejvhodnější Beach Pool House se 2 ložnicemi. Druhou nejvyšší kategorií v hotelu je Romantic Villa, která je určená párům na líbánkách. Je zde naprostý klid, na toto místo se totiž dostanete pouze s pomocí člunu. Nechybí ani vlastní vířivá vana, posilovna či masážní místnost.

1032x554 Velaa Private Island Nika Residence by Patricia Urquiola -95328c9f590643ad9bf80c7ff65acd71-1647944174

 

  

Život ve Velaa Private Island

Možnost zahrát si na Maledivách golf asi vyzní legračně, ale věřte, že vášnivému hráči přijde během pobytu zdejších 7 jamek vhod. Toto malé hřiště je určené pro nácvik krátké hry a doplňuje jej golfový simulátor.

Měli jsem možnost vyzkoušet lázně My Bland by Clarins, které se chlubí nejen skvělou nabídkou procedur na míru, ale také unikátní sněhovou místností – malou komůrkou, která slouží k rychlému ochlazení. Aby těch jedinečných produktů nebylo málo, nabízí Velaa Private Island i privátní lodě – velké luxusní jachty, na jejichž palubě se můžete vydat rybařit či potápět.

1032x554 Velaa Private Island Jachta 2

 

Tipy na další zážitky

Nejlepší moře Evropy

Nejlepší moře Evropy

Ať už toužíte po bělostných plážích ideálních pro relax, vlnách jako stvořených pro surfování či členitém pobřeží, které vedle odpočinku nabízí také řadu aktivit, evropská pobřeží skrývají něco pro každého.

Objevte více
Amalfitana

Amalfitana

Hlavními trumfy Amalfitany jsou unikátní krajina, lokální delikatesy, mix kultury, historie a přírody a pohodová atmosféra a přívětivost místních lidí.

Objevte více
Oblíbené destinace

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Oba resorty jsem navštívili osobně a rádi vám k nim řekneme více. Neváhejte nás kontaktovat!“