Maledivy: Cheval Blanc, nebo Velaa?

Zážitky Dovolená na pláži

Doporučujeme to nejlepší z maledivských ostrovů.

1450x674 Maledivy s Exclusive Tours Cheval Blanc, nebo Velaa? wedding_24-6aa226df8fd1a95acdb4844a926db299-1589446223

 

Dva resorty, jejichž kvalita a ambice převyšují na Maledivách vše ostatní

Pro nejnáročnější cestovatele je ale otázka jasná: vybrat si resort Cheval Blanc, nebo Velaa? Poradíme vám.

 

Cheval Blanc Randheli

Ambice resortu Cheval Blanc Randheli jsou vysoké. Oslovuje náročnou klientelu, která vyžaduje nekompromisní kvalitu servisu a ubytování. Již transfer luxusním hotelovým hydroplánem je něco, s čím se u řady jiných resortů nesetkáte. Ostrov Randheli je relativně velký, stejně jako míra soukromí, které hostům poskytuje – nachází se zde totiž pouze 45 vil.

1032x554 Cheval Blanc Randheli 20150421040611_01-811a-136

 

  

Ubytování v Cheval Blanc Randheli

Každá z vil resortu Cheval Blanc Randheli poskytuje komfort vlastního bazénu s mořskou vodou, který je dostatečně velký i na plavání. 1ložnicové vily jsou vždy rozděleny na 3 části, které se dají oddělit dveřmi vysokými 7 m. Vila zahrnuje prostorný obývací pokoj s pracovním stolem, ložnici a velkou koupelnu. Prakticky ze všech koutů máte výhled na moře a bazén, jenž kopíruje celou jednu stranu vily.

1032x554 Cheval Blanc Randheli CBR - Sales - PI - Private Island(2)-min

 

 

Život v Cheval Blanc Randheli

Po příjezdu na vás ve vile čeká láhev šampaňského a košík s ovocem. Všechny vily jsou obdobně vybaveny a sázejí na jednoduchý, čistý styl, jímž se vyznačují i ostatních produkty LVMH. Bohaté zázemí resortu Cheval Blanc Randheli zahrnuje 5 restaurací, dětský klub, lázně, centrum vodních sportů a luxusní butik. Hlavní restaurace White kombinuje pokrmy podávané formou bufetu společně s jídly à la carte. Rozhodně vám doporučuji navštívit fine dining restauraci Le 1947. V resortu se určitě nebudete nudit, o vaši spokojenost se bude po celou dobu pobytu starat tým 300 zaměstnanců, přičemž nejčastěji se budete setkávat se svým majordomem.

1032x554 Cheval Blanc Randheli-spa

 

  

Velaa Private Island

Ačkoli Cheval Blanc nastavil laťku hodně vysoko, Velaa Private Island ji pozvedl ještě o několik dalších stupínků. Na každém kroku je znát cit pro detail a láska, se kterou si český podnikatel Jiří Šmejc plnil svůj sen. Navíc se mu výborně podařilo skloubit moderní architekturu s přírodními prvky.

1032x554 Velaa Private Island 3

 

Ubytování ve Velaa Private Island

Každá z vil ve Velaa Private Island disponuje velkým bazénem se sladkou vodou, kde se dá bez problémů plavat. Všechny kategorie ubytování, kromě základní vily Beach Pool, mají samostatný obývací pokoj a svým hostům nabízí velkou míru soukromí.

Pro rodiny s dětmi je nejvhodnější Beach Pool House se 2 ložnicemi. Druhou nejvyšší kategorií v hotelu je Romantic Villa, která je určená párům na líbánkách. Je zde naprostý klid, na toto místo se totiž dostanete pouze s pomocí člunu. Nechybí ani vlastní vířivá vana, posilovna či masážní místnost.

1032x554 Velaa Private Island Nika Residence by Patricia Urquiola -95328c9f590643ad9bf80c7ff65acd71-1647944174

 

  

Život ve Velaa Private Island

Možnost zahrát si na Maledivách golf asi vyzní legračně, ale věřte, že vášnivému hráči přijde během pobytu zdejších 7 jamek vhod. Toto malé hřiště je určené pro nácvik krátké hry a doplňuje jej golfový simulátor.

Měli jsem možnost vyzkoušet lázně My Bland by Clarins, které se chlubí nejen skvělou nabídkou procedur na míru, ale také unikátní sněhovou místností – malou komůrkou, která slouží k rychlému ochlazení. Aby těch jedinečných produktů nebylo málo, nabízí Velaa Private Island i privátní lodě – velké luxusní jachty, na jejichž palubě se můžete vydat rybařit či potápět.

1032x554 Velaa Private Island Jachta 2

 

Tipy na další zážitky

Romantika na Havaji pětkrát jinak

Romantika na Havaji pětkrát jinak

Havajské ostrovy jsou bezpochyby spojované s romantickou dovolenou, nabídnout mohou ale daleko víc než jen krásné pláže a čisté moře.

Objevte více
Objevte Krétu

Objevte Krétu

Vydejte se do hotelu Elounda Gulf Villas a poznejte opravdovou Krétu. Máme pro vás tipy na 3 aktivity, během kterých se ponoříte do tajů a krás ostrova.

Objevte více
Top pláže Indického oceánu

Top pláže Indického oceánu

Někdo upřednostňuje soukromí na opuštěném místě, někomu nevadí družení a má rád bohaté plážové zázemí. Přinášíme výběr několika pláží, které rozhodně stojí za návštěvu.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Oba resorty jsem navštívili osobně a rádi vám k nim řekneme více. Neváhejte nás kontaktovat!“