Cheval Blanc Randheli, Maledivy – Noonu

Francouzská pohostinnost na Maledivách

Cheval Blanc Randheli je jedním z nejlepších resortů na Maledivách. Svým luxusem láká ty nejnáročnější hosty z celého světa, ohromuje kvalitou provedení vil, bezchybným servisem a krásným, moderním, minimalistickým designem. Na nádherném ostrově je k dispozici 5 různých restaurací garantujících opravdové gurmánské prožitky. Vycházejí z tradic francouzské kuchyně a z jídel tvoří skvostná umělecká díla. V okolí ostrova se nachází řada úžasných míst pro šnorchlování, můžete spatřit také delfíny a želvy.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Cheval Blanc Randheli leží v atolu Noonu.

1032x554 Cheval Blanc Randheli 20150421040611_01-811a-136

 

Ubytování

Ihned po příjezdu do Cheval Blanc Randheli na vás bude čekat majordomus, který bude po celou dobu vašeho pobytu připraven splnit jakékoliv přání. Každá z vil poskytuje komfort vlastního bazénu s mořskou vodou, který je dostatečně velký i na plavání. Skutečnými skvosty jsou vodní vily rozprostřené okolo dřevěného mola. Z jejich obrovské terasy můžete skočit do 12metrového bazénu či do průzračné laguny. Velikostí obývacího prostoru či ložnice si v ničem nezadají s vilami na pláži.

1032x554 Cheval Blanc Randheli CBR - Sales - PI - Private Island(2)-min

 

Restaurace

Kulinářské umění vás čeká v každé z 5 restaurací a 3 barů. Každý pokrm v Cheval Blanc je gurmánským zážitkem a záleží jen na tom, kde si jej budete chtít vychutnat. Restaurace The White vaří po celý den a vyniká krásnou terasou, ze které se před vámi otevře výhled na oceán a tropickou zeleň. Pokladem resortu je Le 1947, svým exkluzivním menu o 9 chodech vzdává hold francouzské gastronomii, kterou zpestřuje tradičními maledivskými příchutěmi. Japonskou a asijskou kuchyni podávají v restaurace Dyptique.

1032x554 Cheval Blanc Randheli 3.6 The Dyptique restaurant - S.Candito 1153_873_RVB

 

Aktivity

V Cheval Blanc se setkáte s unikátním konceptem zážitkových alchymistů, kteří vám ve spolupráci s vaším majordomem namíchají pestré menu zážitků přímo na míru. Na loďkách dhoni se tak můžete vydat za delfíny a želvami či šnorchlováním v netknuté laguně plné krásných korálů a pestrobarevného života. Okolo ostrova si můžete zaběhat, pádlovat v kánoi či brázdit vlny na windsurfu. Relaxaci a omlazení vám nabídne luxusní Cheval Blanc Spa, které se rozprostírá přes celý ostrov a nabízí jediné rituály Guerlain na Maledivách.

1032x554 Cheval Blanc Randheli-spa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Přepych, perfektní služby a špičková kuchyně pro nejnáročnější... S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer