Atmosphere Kanifushi, Maledivy – Lhaviyani Atoll

Dovolená na tropické pláži plná zábavy a bezstarostných zážitků

Atmosphere Kanifushi je luxusní 5hvězdičkový all-inclusive resort, ve kterém na vás čeká opravdu bezstarostná dovolená. Nabízí kolekci prvotřídních vín a lihovin, bufetové, fine diningové a tematické noční stravování a rozmanité zážitky od výletů a rybaření při západu slunce až po šnorchlování a nemotorizované vodní sporty, to vše v jedné ceně. Atmosféra ostrova Kanifushi vás uchvátí bílými písečnými plážemi, pohupujícími se palmami a svěžími tropickými zahradami.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

30 min. letu hydroplánem od letiště Malé se na 2kilometrovém ostrůvku nachází resort Atmosphere Kanifushi Maldives. Zhruba 300 m od hotelu je korálový útes, což je velká výhoda pro všechny milovníky šnorchlování. 

1032x554 Atmosphere Kanifushi watervillas1-c2

 

Ubytování

Ubytovat se v Atmosphere Kanifushi můžete v komfortních suitech nebo vilách, které jsou přímo na pláži, navzájem odděleny zelení, a každému z hostů tak umožňují nerušené soukromí. Ideální místo pro ty, kteří hledají trochu odpočinku na písčité pláži s průzračnou vodou. Také zde máte vždy sprchu pod otevřeným nebem a soukromou část zahrady i s lehátky.

1032x554 Atmosphere Kanifushi S1vkcTcQ

 

Restaurace

Resort Atmosphere Kanifushi nabízí svým hostům celou řadu skvělých jídelních zážitků a lehkých jídel po celý den. Usiluje o potěšení hosta množstvím různých chutí. V resortu naleznete celkem 5 restaurací a barů různých kuchyní, které si vychutnáte díky all inclusive programu Platinum Plus. Velmi populární je tu také zážitek "romantická privátní večeře na pláži".

1032x554 Atmosphere Kanifushi SOt5Z87q

 

Aktivity

Akiri Spa se může pochlubit prostorným relaxačním salonkem a lázeňským komplexem s 6 2lůžkovými místnostmi pro procedury. Lázně se nacházejí uprostřed svěží zahradní plochy s výhledem na východní pobřeží ostrova. V nabídce Atmosphere Kanifushi je spousta aktivit. Od joggingu po břehu moře a jógy přes prozkoumávání obrovské laguny a útesu po poslech večerních melodií místních muzikantů. K dispozici je široký výběr každodenních aktivit v Clubhouse – sportovním a rekreačním středisku. Vybrat si tu také můžete nějakou dobrodružnou nebo kulturní exkurzi, které se konají po celý týden. Zajet si tak můžete na piknik na neobydleném ostrově, navštívit okolní ostrovy, abyste se dozvěděli něco o místních obyvatelích a jejich historii, nebo si zajet zašnorchlovat k jinému ostrovu. Atmosféra Kanifushi nabízí každodenní program aktivit i pro ty nejmenší hosty v místním Kids clubu.

1032x554 Atmosphere Kanifushi kids_club-e1594050250145

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer