Raffles Maldives Meradhoo Resort, Maledivy – Gaafu Alifu Atoll, Meradhoo

Skutečná elegance a čistá příroda v Raffles Maldives Meradhoo

5hvězdičkový Raffles Maldives Meradhoo se nachází na stejnojmenném ostrově Meradhoo a s pouhými 38 vilami nabízí vysoký stupeň soukromí. 16 vodních vil je od ostrova vzdáleno 800 metrů a dostanete se k nim pouze lodí. Hotel nabízí 3 restaurace a 2 bary, školu potápění PADI a další sportovní aktivity. Při šnorchlování vás bude doprovázet mořská bioložka z Itálie Guilia Pellizato.

O destinaci

Maledivy se svými 1200 ostrovy lákají k důkladnému prozkoumání – okouzlující barvy oceánu i bohatý mořský život můžete objevovat i z paluby soukromé jachty.

Gaafu Alifu je jedním z nejvzdálenějších a nedotčených atolů na světě, který se nachází na nejjižnějším výběžku Malediv. Jeho poloha a nádherná příroda z něj dělají dokonalý únik. Raffles Maldives Meradhoo je vhodný pro milovníky vodních sporů a šnorchlování a potápění, nabízí jedinečný podmořský život. Díky své malé velikosti je oblíbený hlavně páry nebo skupinami přátel.

1032x554 Raffles Maldives Meradhoo Resort rmm-festive-magic-fairmont-style-fairmont-dubai

 

Ubytování

Pouhých 38 vil na ostrově nabízí vysoký stupeň soukromí. 16 vodních vil, také nazývaných "Ocean Pearls", je od ostrova vzdáleno 800 m a dostanete se k nim pouze lodí. Vily jsou v klasickém stylu, přesto máte pocit, že jste jako doma. Vodní vily jsou velmi rozlehlé a ideální pro relax v páru a šnorchlování a potápění přímo z vily. Všechny tyto vily mají unikátní, 3 m široké postele a velmi prostorné koupelny. V plážových vilách zase najdete naprosté soukromí díky vzrostlé vegetaci.

1032x554 Raffles Maldives Meradhoo Resort RMM_1624703_Sunset_OW_Exterior

 

Restaurace

Na svoji kulinářskou cestu se tu můžete vydat do neformální celodenní restaurace Thari, do barbecue restaurace The Firepit či do romantického prostředí nad lagunou Yuzu, Nikkei Cuisine, kde se podávají tradiční peruánská jídla s vlivy Španělska, Itálie, Číny a Japonska. Nejprestižnější šampaňské se podává v ostrovní interpretaci legendárního baru Raffles Singapore Long Bar a Yapa Sunset Bar, bar nad vodou, nabízí jihoamerické a japonské koktejly. Ochutnat tu můžete autentické japonské saké nebo lahodný koktejl, který vám připraví přední světoví mixologové s použitím Picsa, Mezcalu nebo tequily.

1032x554 Raffles Maldives Meradhoo Resort RMM_1594092_Maldives_Island_245_R_JS

 

Aktivity

Součástí resortu je škola potápění PADI a široká nabídka dalších sportovních aktivit. Při šnorchlování vás bude doprovázet mořská bioložka z Itálie Guilia Pellizato, jejímž hlavním cílem je snižovat dopad letoviska na okolní prostředí a taky trochu vzdělávat hosty.

1032x554 Raffles Maldives Meradhoo Resort RMM_1594091_Maldives_Island_211_R_JS

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager