Amilla Fushi, Maledivy – Baa Atoll

Aktivní dovolená na Maledivách

Moderní architektura Amilla Fushi je zajímavá a netypická. Jedná se o menší velmi ekologický resort, který je součástí Small Luxury Hotels of the World, takže soukromí tu budete mít zaručeno. Každá z pouhých 59 vil rozmístěných po celém Amilla Fushi má vlastní bazén. Najdete zde zábavu pro všechny věkové kategorie. Celkově je resort Amilla Fushi orientován spíše na aktivní dovolenou, a proto vás místní přátelský personál rozhodně nenechá se nudit.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Amilla Fushi byl otevřen v roce 2014 a leží na Baa Atoll, který je zapsaný na seznamu UNESCO a oplývá bohatým podmořským životem. Přelet do hotelu trvá zhruba 30 min. hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé. Zajímavostí hotelu je tzv. Blue Hole, přírodní úkaz, který lze dobře prozkoumat při šnorchlování. 

1032x554 Amilla Fushi AmillaFushi-Aerial-Jan2015_1_

 

Ubytování

V hotelu je pouze 59 luxusních vil, tedy více jak 70 % ostrova je nedotčená džungle a písčitá pláž. Kromě typických vilek nad mořem a na pláži nabízí hotel i další zajímavou možnost, kterou jsou vily v korunách stromů. Ten největší luxus a prostor ale nabízí místní víceložnicové residence, kde je od 4 až do 8 ložnic. V hotelu Amilla můžete také vyzkoušet Glamping a ubytovat se na pár nocí ve speciální klimatizované bublině přímo na pláži.

1032x554 Amilla Fushi LagoonHouse03

 

Restaurace

V hotelu naleznete až 9 restaurací a barů. Během dovolené si pochutnáte například na japonské kuchyni v restauraci KOI, italských specialitách a domácích těstovinách v restauraci Barolo Grill nebo na indických a indonéských pokrmech v restauraci WOK. Možná oceníte také čerstvou pizzu v Joe’s Pizza či vychlazený drink přímo na pláži. Pokrmy si ale můžete vychutnat i v pohodlí své vily včetně aktuálně oblíbených plovoucích snídaní přímo ve svém bazénu.

1032x554 Amilla Fushi DSC_2049

 

Aktivity

Místní lázeňský salon nabízí relaxační procedury a také lekce jógy v jogínském pavilonu. Nechybí ani sauna, salon manikúry a krásy či fitness centrum. Kromě klasických vodních sportů, může resort nabídnout suchozemské sporty jako tenis, volejbal, fotbal nebo badminton. Celkově je resort Amilla Fushi orientován spíše na aktivní dovolenou, a proto vás místní přátelský personál rozhodně nenechá se nudit.

1032x554 Amilla Fushi YOGA

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer