Six Senses Kanuhura, Maledivy – Lhaviyani Atoll

Ráj na soukromých ostrovech

Six Senses Kanuhura se rozkládá na 3 soukromých ostrovech. S celkem 91 prostornými plážovými, rodinnými a vodními vilami vám u nohou bude ležet překrásná laguna, kde barevný útes chrání místní želvy i další mořské živočichy. Posláním hotelu je chránit želví populaci na ostrově a celém atolu Lhaviyani. Mořský biolog v Six Senses Kanuhura studuje a provádí výzkum želví populace pomocí identifikačních technik a monitoruje želví hnízda na Kanuhuře i sousedních ostrovech. 

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Six Senses Kanuhura leží v nejčistším koutě atolu Lhaviyani a obklopují ho tyrkysové vody, zářivé útesy i nekonečné bílé pláže. Z mezinárodního letiště v Malé se sem dostanete za cca 40 min. letu hydroplánem.

1032x554 Six Senses Kanuhura, Lhaviyani Atoll – Maledivy six-senses-kanuhura-aerial-cgi

 

Ubytování

Six Senses Kanuhura má celkem 91 vil na pláži a nad vodou, které kombinují tropickou ostrovní atmosféru s luxusním pohodlím. Ať už se ubytujete na pobřeží nebo na kůlech nad klidnou lagunou, budete si užívat sofistikovaný styl i moderní vybavení. Vily s 1–3 ložnicemi nabízejí flexibilní možnosti pro páry, rodiny i větší skupiny. 12 kategorií s názvem Retreat, které těží z ikonického výhledu na západ slunce, poskytuje maximální pocit exkluzivity přímo u pláže. V souladu s hotelovou filozofií souznění s životním prostředím je vše vyrobeno z místních a udržitelných materiálů.

1032x554 Six Senses Kanuhura, Lhaviyani Atoll – Maledivy two-bedroom-beach-villa-with-pool-outside-deck-view

 

Restaurace

V restauracích Six Senses Kanuhura je zastoupeno mnoho světových kuchyní, ale všechny mají jedno společné - čerstvé místní suroviny pocházející z ostrovů Malediv, z vlastní ekologické zahrady, od místních rybářů a farmářů nebo z širšího regionu. V návaznosti na celosvětovou iniciativu Eat With Six Senses zaměřenou na zdravé a udržitelné stravování místní mezinárodní kulinářský tým kombinuje chutě a vůně, aby vám na talíř přinesl ty nejlahodnější pokrmy z celého světa. Těšit se budete moci na celkem 7 restaurací a barů, které nabízejí mezinárodní chutě a specializují se na italskou, španělskou nebo japonskou kuchyni.

1032x554 Six Senses Kanuhura, Lhaviyani Atoll – Maledivy six-senses-local-fish

 

Aktivity

Prozkoumejte barevné korálové útesy při šnorchlování nebo se potápějte do modrých hlubin, objevte tajemství pěstování zeleniny a orchidejí v místní zahradě, povečeřte se svou drahou polovičkou na písečném pobřeží, dopřejte si relaxační lázeňské procedury nebo se projděte po plážích ostrova při ranním cvičení. A pokud se vám nechce dělat nic, prostě si sedněte, relaxujte na lehátkách a užívejte si výhled na oceán. Samozřejmostí jsou také vodní sporty, výlety lodí, rybaření a spoustu zábavy pro ty nejmenší cestovatele v dětském klubu či při společných rodinných aktivitách. Hotely Six Senses jsou proslulé svým luxusním wellness a byla by rozhodně škoda ho vynechat. Kromě širokého výběru procedur budete mít k dispozici také posilovnu a jóga studio.

1032x554 Six Senses Kanuhura, Lhaviyani Atoll – Maledivy boat-cruise-maldives

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“