JA Manafaru Maldives, Maledivy – Haa Alif Atoll

Luxusní prázdninový dům v ráji

5* luxusní Ja Manafaru Resort se nachází na nejsevernějším atolu Haa Alif na Maledivách, kde si rodiny s páry mohou užívat prostorných plážových vil s více ložnicemi. Vaše chuťové pohárky budou okouzleny v 7 různých restauracích speciální kuchyní vytvářenou z místních surovin. Vaše duše ožije díky relaxačním procedurám v lázních, tradičním kulturním zážitkům, atraktivním aktivitám u moře a podmořským objevům, které mají za cíl vytvořit nezapomenutelné vzpomínky.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

JA Manafaru hosty vítá svými nádhernými plážemi a dechberoucími výhledy na Indický oceán, které nabízejí rozmanité mořské prostředí, divokou faunu a flóru a nedotčené přírodní scenérie. Ostrovní architektura resortu je inspirována jemnými orientálními tóny, které vzdávají hold jeho jedinečné poloze a historii. Jeho úžasný vnější vzhled se snoubí s luxusními, zemitými interiéry, které zdůrazňují organické barevné tóny a materiály, jako je dřevo a bambus, a vytvářejí tak světlou a přirozenou atmosféru. Ostrovní enklávu s 84 plážovými vilami a vilami nad vodou - včetně 3 velkých rezidencí - doplňují soukromé bazény, nabídka destinačních restaurací a řada nezapomenutelných ostrovních zážitků. 

1 JA Manafaru Maldives

 

Ubytování

Sníte o romantické dovolené ve vlastní vile nad vodou s přímým přístupem k oceánu? Možná se vám líbí představa, že ze své plážové vily vyjdete na nedotčenou pláž obklopující ostrov? Ať už vaše srdce touží po čemkoli, pro svůj pobyt na ostrově je v nabídce JA Manafaru Maldives spousta možností. Všechny vás zvou k vlastnímu soukromému bazénu a každodenní snídani jakožto součásti pobytu.

2 JA Manafaru Maldives

 

Restaurace

JA Manafaru nabízí ve všech svých restauracích jídelní lístky sestavené na míru, takže si hosté mohou během svého pobytu naplno užívat svůj stravovací styl. Bez dalších poplatků jsou vám k dispozici specializovaná dietní menu, která vyhovují různým způsobům stravování, jako je veganská / vegetariánská, bezlepková, bezmléčná, nízkosacharidová / keto nebo paleo. Tento závazek se vztahuje i na nabídku nápojů a dezertů a zajišťuje, aby byly k dispozici wellness koktejly a zmrzlina, které vyhovují vašim dietním potřebám nebo preferencím. Menu Wellness, Your Way je součástí nabídky jídelních balíčků.

3 JA Manafaru Maldives

 

Aktivity

Prozkoumejte neobydlené ostrovy, vydejte se na výlet po ostrovech a navštivte nejsevernější bod Malediv. Nebo se setkejte s místními obyvateli a vychutnejte si autentické místní zážitky, nebo jen relaxujte na tomto pozoruhodném odlehlém ostrově. Šnorchlujte kolem korálových útesů atolu Haa Alifu a pozorujte přitom pestrobarevné ryby pod sebou. Potápějte se v blankytné vodě při východu slunce nebo se potápějte v noci a prozkoumejte podmořský svět za soumraku. Týdenní program aktivit v JA Manafaru Maldives vám umožní toho dělat tolik, kolik jen budete chtít.

4 JA Manafaru Maldives

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“