VARU by Atmosphere, Maledivy – North Malé Atoll

Vřelá pohostinnost a 5hvězdičkový servis

Varu by Armosphere patří do kategorie 5hvězdičkových resortů. Najdete zde 4 restaurace a 2 bary, školu potápění, vodní sporty, lázeňský komplex, posilovnu, dětský klub, rozmanité exkurze a možnost šnorchlování. Zdejší korálové útesy jsou známé pro svůj bohatý podmořský život a manty, které je považují za svůj domov.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Varu by Armosphere se nachází 38 km od letiště a transfer motorovým člunem trvá přibližně 40 min. 

1032x554 VARU by Atmosphere VARU-BY-ATMOSPHERE-MALDIVES

 

Ubytování

Všechna plážová ubytování ve VARU by Atmosphere mají přímý vstup na pláže nebo do moře. Veškeré vybavení je řešeno minimalisticky a z přírodních materiálů jako dřevo a kámen. K dispozici vám bude infinity bazének nebo terasa. Nadvodní vilky se zde nachází na 3 různých molech a je jich celkem 69. Speciální je pak možnost kategorie Water Suite s výhledem na krásný západ slunce a soukromým bazénem o velikosti 15 .

1032x554 VARU by Atmosphere Water-Villa-with-Pool-Villa-Cross-Section-at-Dusk-VARU-by-Atmosphere-1

 

Restaurace

Resort má k dispozici 4 restaurace, kde můžete ochutnat speciality z mořských plodů anebo maledivské kuchyně. Celý den je otevřena Lime & Chill, kde si můžete dát jídlo formou bufetu, dále pak maledivská Kaagé, která je otevřena na večeře a případně 3 dny v týdnu na oběd. Mořské plody ochutnáte v Nü restauraci a grilovaná jídla v Charcoal, obě nabízí stravování formou à la carte. Pokud se budete chtít osvěžit, navštivte jeden ze 2 barů.

1032x554 VARU by Atmosphere VARU-BY-ATMOSPHERE-OUTLETS-AND-DINING-KAAGE-TABLE-SET-UP-03

 

Aktivity

Pro aktivnější dovolenou zde nechybí fitness centrum a také doporučujeme navštívit potápěčské centrum a objevovat zde podmořské hlubiny kolem ostrova a místní manty, které se zde často vyskytují. Relaxovat můžete díky masážím nebo v páře v místním wellness centru ELENA Spa nebo vyzkoušejte jednu z mnoha procedur. Pro ty nejmenší je pak k dispozici dětský klub se širokým zázemím a spoustou aktivit.

1032x554 VARU by Atmosphere POOL

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist