Park Hyatt Maldives Hadahaa, Maledivy – Gaafu Alifu Atoll

Romantika s prémiovým All Inclusive

V Park Hyatt Maldives Hadahaa se můžete ubytovat v jedné z 51 vil s krásným výhledem na oceán a přístupem ke korálům. Je vhodný zejména pro romantickou dovolenou, protože jeho vily poskytují dostatek soukromí a žádné zázemí pro děti. Přímo u hotelu se nachází velký korál, který je ideálním místem ke šnorchlování. Můžete se však vydat i do větších hloubek v plné výstroji či vyrazit na ryby. Součástí resortu jsou 2 restaurace a spa s pestrým výběrem procedur. My vám tu doporučujeme využít bohatého programu All Inclusive, se kterým se nebudete muset ohlížet na další výdaje.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Park Hyatt Maldives Hadahaa se nachází na malebném ostrově zhruba hodinu cesty letadlem z letiště v Malé.

1032x554 Park Hyatt Maldives Hadahaa Park-Hyatt-Maldives-Hadahaa-P303-Aerial-Island.16x9

 

Ubytování

V Park Hyatt se můžete ubytovat jak ve vodních vilách, tak i ve vilách na souši. Každá vila má vlastní terasu s výhledem na moře a vodní vily navíc přístup k místnímu korálu. Již základní kategorie Park Villa poskytuje nevídanou míru luxusu a pohodlí na 110 m². Vily mají multimediální vybavení a vnitřní i venkovní sprchy. Větší Park Pool Villy jsou obdobně vybavené, mají však navíc soukromý bazén. Resort nabízí také 2 kategorie vodních vil. Park Water Villa a Park Sunset Water Villa. Z obou je krásný výhled na moře, přičemž ve variantě Sunset se můžete slunit i na střeše.

1032x554 Park Hyatt Maldives Hadahaa Park-Hyatt-Maldives-Hadahaa-P323-Park-Sunset-Ocean-Pool-Villa-Bathroom.16x9

 

Restaurace

The Dining Room se nachází hned vedle velkého infinity bazénu a pyšní se pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně. Má otevřeno s přestávkami po celý den a servíruje à la carte menu. The Island Grill otevírá pouze v době večeří. Nachází se přímo na pláži, má otevřenou kuchyni a specializuje se na současnou maledivskou kuchyni, grilované maso a plody moře. Na pláží pokryté bílým pískem najdete The Bar. Zde můžete pod širým nebem okusit z velkého výběru osvěžujících koktejlů a malých pochutin, a to v průběhu celého dne.

1032x554 Park Hyatt Maldives Hadahaa Park-Hyatt-Maldives-Hadahaa-P217-The-Bar.16x9

 

Aktivity

V Park Hyatt Maldives Hadahaa se můžete potápět, vydat se za pozorováním delfínů, plout na kajaku, podniknout plavbu jachtou či rybařit. Součástí resortu je i 15 min. lodí vzdálený Mutteyfushi Water Sport Island, který je centrem vodních sportů. Windsurfing, potápění s želvami, wakeboarding, vodní lyžování a mnoho dalšího, přímo v nádherně tyrkysové laguně. The Vidhun Spa s 5 soukromými vilami pro procedury v páru vám zajistí relax a pohodu.

1032x554 Park Hyatt Maldives Hadahaa Park-Hyatt-Maldives-Hadahaa-P076-Scuba-Diving.16x9

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager