Kandima Maldives, Maledivy – Dhaalu Atoll

Dovolená pro každého

Resort je vhodný pro všechny hosty – rodiny, páry, skupinky přátel, jelikož nabízí nespočet aktivit a vybere si zde opravdu každý. Vstup do moře je velice pozvolný, což je ideální hlavně pro menší děti. Nachází se zde také jeden z nejdelších bazénů na celých Maledivách, jenž měří 100 m. 

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Hotelový komplex Kandima Maldives se rozprostírá na atolu Dhaalu a je skoro 3 km dlouhý. Do resortu se dostanete přibližně za 45 min. letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé.

1032x554 Kandima Maldives hapvl7

 

Ubytování

Je zde k dispozici až 274 kategorií k ubytování. Některé nabízejí terasu, jinde najdete vlastní soukromý bazén anebo dokonce i vířivku, která je v kategorii s přídavkem Swirpool. Můžete si také zvolit, zda bude chtít vilu s výhledem na západ nebo východ slunce. Pro rodiny pak doporučujeme především 2ložnicové Family Sky Studio, které je opravdu prostorné.

1032x554 Kandima Maldives 261216_Kandima_1017_LR

 

Restaurace

Resort nabízí snídaně, polopenze, plné penze nebo dokonce i 2 typy all inclusive stravování. K dispozici vám zde budou až 4 restaurace, kde si můžete vychutnat chutě z celého světa. Nechybí středomořská, mezinárodní a čínská kuchyně, steaky nebo čerstvé ryby z otevřené kuchyně a grilu. Je zde i několik barů a sezení, kde nastartujete den s kávou nebo fresh džusy a ranních novin u pláže. Pokud máte chuť jen na něco k zakousnutí, tak vaše cesta povede do obchůdku Deli, kde mají na výběr od slaných koláčů, přes saláty, až ke zmrzlině nebo waflím.

1032x554 Kandima Maldives Screen-Shot-2017-12-11-at-6.36.20-PM

 

Aktivity

V resortu naleznete tenisový kurt, potápěčskou školu, centrum vodních sportů, centrum mořské biologie. Místní esKape spa potěší všechny vaše smysly. Nabízí páru, saunu, ale také hodiny jógy, manikúru a dokonce i kadeřnický salón. Nechybí ani fitness a trenéři na skupinové nebo soukromé lekce aerobiku nebo zumby. Pro děti je připravena zábava v místním dětském klubu Kandima, kde je k dispozici krásná prostorná herna nebo venkovní hřiště s vodními prvky, horolezeckou stěnou a trampolínou.

1032x554 Kandima Maldives Screen-Shot-2017-12-11-at-4.02.17-PM

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer