Niyama Private Islands Maldives, Maledivy – Dhaalu Atoll

Hrát si a odpočívat

Niyama Private Islands Maldives je větší maledivský resort rozkládající se na 2 přilehlých ostrovech. Každý z ostrovů má svou funkci a podle toho se také nazývají Play and Chill. Během dovolené v tomto resortu tedy budete moci jak nerušeně odpočívat, tak si užívat dny plné zábavy a aktivit. 

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Niyama Private Islands Maldives se nachází cca 40 min. letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Male.

1032x554 Niyama Private Islands Maldives niyama_maldives_two_bedroom_beach_pool_pavilion_beach_1920x1037

 

Ubytování

Na obou ostrovech je celkem 134 vilek, které mají 1 až 3 ložnice a uspokojí potřeby i větších rodin či party kamarádů. Luxusnější variantou oproti klasickým vilkám jsou místní paviliony. Největší z nich, The Crescent nad vodou, ubytuje až 14 dospělých a 8 dětí. Ke každému typu ubytování budete mít k dispozici i svá vlastní kola, která můžete použít při přesunech po ostrově.

1032x554 Niyama Private Islands Maldives niyama_maldives_water-pool_villa_3_1920x1037

 

Restaurace

Chuťové pohárky zde potěšíte v celkem 9 restauracích a barech. Na celodenní stravování je určena restaurace Blu nabízející především středomořskou kuchyni nebo restaurace Epicure, ve které budete ochutnávat především mezinárodní pokrmy. Zejména doporučujeme navštívit podvodní restauraci Subsix nebo The Nest umístěnou v korunách stromů. Někteří, zejména mladší cestovatelé, určitě ocení různé další maličkosti, jako je například neomezená zásoba zmrzliny a popcornu přímo ve vaší vile.

1032x554 Niyama Private Islands Maldives niyama_maldives_tribal_bbq_1920x1037

 

Aktivity

V případě, že byste chtěli zažít trošku více adrenalinu, Niyama Private Islands Maldives jako jeden z mála resortů na Maledivách nabízí možnost surfingu. K dispozici jsou zde samozřejmě instruktoři, kteří vás rádi přiučí tomuto krásnému sportu. Dále můžete s rodinou vyrazit šnorchlovat, případně lze zařídit i potápěčská expedice. Nechybí ani další vodní sporty, fitness centrum, tenisové kurty nebo wellness. Pro ty nejmenší VIP hosty má hotel připraven celodenní zábavu v největším dětském klubu v Indickém oceánu.

1032x554 Niyama Private Islands Maldives niyama_maldives_diving_1_1920x1037

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer