Baros Maldives, Maledivy – North Male Atoll

Romantický resort s bohatým podmořským světem

Baros Maldives je jako stvořený pro romantické dovolené na Maledivách – na tomto malém ostrově je totiž dohromady 74 vilek a žádné zázemí pro děti. Na ostrově jsou 3 restaurace a bary s výbornou kuchyní. Vyniká mezi nimi zejména restaurace The Lime, ke které je přistavěn velký infinity bazén. Během svého pobytu můžete relaxovat na písčité pláži či si užívat výtečných služeb hotelových lázní.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Baros Maldives se nachází na jednom z ostrovů v North Male Atoll, přibližně 25 min. plavby rychlým člunem z letiště v Male.

1032x554 Baros Maldives Gallery-Nooma3

 

Ubytování

Resort Baros Maldives nabízí ubytování v plážových i typických maledivských vodních vilách. Premium Pool Villas se nacházejí na nejkrásnější části ostrova. V těchto vilách budete mít naprosté soukromí, krásný výhled a přístup na rozlehlou pláž. Water Villas mají vlastní terasu, ze které vedou schůdky přímo do mělké laguny, a na východní části mola budete mít skvělý přístup ke korálovým útesům. Největší a nejluxusnější vilou je Baros Residence, která má vlastní 7metrový bazén. Je to ohromné prezidentské apartmá, jako stvořené pro prožití dokonalé svatební cesty na Maledivách.

1032x554 Baros Maldives villas-mob-10-1

 

Restaurace

Hlavní restaurace The Lime nabízí bufety u infinity bazénu, gurmánská restaurace The Lighthouse přináší nezapomenutelné posezení nad hladinou oceánu. V plážové restauraci Cayenne vás čeká rozpálený gril a otevřené ohniště, na kterém jsou připravovány místní speciality, mezi které patří především dary moře. Na ostrově jsou dále 2 bary s uvolněnou atmosférou a bohatou nabídkou tropických nápojů. Personál resortu rád vyslyší vaše přání, přinese vám jídlo do vilky či připraví romantickou večeři za svitu loučí přímo na klidné pláži.

1032x554 Baros Maldives Baros-Maldives-Restaurant-dining-11-1

 

Aktivity

Ostrov, na kterém se nachází resort Baros Maldives, leží blízko hlavního korálového útesu. Díky tomu zde panují výtečné podmínky pro šnorchlování. Potřebná výbava je k dispozici v centru vodních sportů, kde vám mořský biolog také rád prozradí odlišnosti jednotlivých druhů ryb a korálů. Pro hosty je připravena celá řada dalších zážitků a na ostrově se nachází i potápěčské centrum s certifikátem PADI. Je zde také spa, kde si můžete dopřát masáž či ozdravnou proceduru, která prohloubí chvíle relaxace.

1032x554 Baros Maldives Baros-Maldives-experiance-gallery-5-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer