The St. Regis Maldives Vommuli Resort, Maledivy – Dhaalu Atoll

Ostrovní ráj

The St. Regis Maldives Vommuli Resort se nachází mezi zeleným deštným pralesem a plážemi s bílým pískem na soukromém ostrově a nabízí výhled na svůdné vlny Indického oceánu. Soukromá laguna, Iridium Spa a venkovní nekonečný bazén slibují neopakovatelnou relaxaci. V nabídce resortu je velký výběr vodních sportů a exkurzí v potápěčském centru. V 6 restauracích a barech na vás čekají vynikající kulinářské zážitky a legendární Butlers St. Regis poskytují služby na míru ve dne i v noci.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

St. Regis Maldives Vommuli Resort se nachází mezi zeleným deštným pralesem a plážemi s bílým pískem na soukromém ostrově Vommuli, cca 45 min. hydroplánem z letiště v Malé.

1032x554 The St. Regis Maldives Vommuli Resort xr-mlexr-vommuli-island-87031_Classic-Hor

 

Ubytování

Všechny kategorie ubytování resortu The St. Regis Maldives Vommuli poskytují notnou dávku přepychu a soukromí. Dlouhé přístupové molo k vodním vilám končí u vůbec největší rezidence, kterou si na Maledivách můžete pronajmout. Jmenuje se John Jacob Astor Estate a na 2 podlažích nabízí více než 1500 m² prostoru. Čeká tam na vás i soukromý kinosál, tělocvična či infinity bazén na jedné ze 3 teras, odkud můžete každý večer pozorovat západ slunce nad hladinou Indického oceánu.

1032x554 The St. Regis Maldives Vommuli Resort mlexr-bathroom-2680-hor-clsc

 

Restaurace

Na ostrově Vommuli je celkem 6 restaurací a v každé z nich maximálně dbají na čerstvost surovin a nezapomenutelný gastronomický zážitek. Od italských delikates v restauraci Alba přes blízkovýchodní kuchyni v Cargo až po asijské speciality v Orientale. Zcela unikátní je pak The Whale Bar, nad vodní hladinou čnící architektonický skvost připomínající velrybu, kam můžete vyrazit na lahodné tapas a okusit signature drink Island Mary. Milovníky dobrého vína potěší exkluzivní sklípek Decanter, kde najdete i archivní kousky z 18. století.

1032x554 The St. Regis Maldives Vommuli Resort mlexr-bar-6212-hor-clsc

 

Aktivity

Čerstvé síly můžete čerpat v rozlehlém, 1850 m² luxusním spa & wellness centru. V srdci ostrova se nachází Vommuli House, kde můžete vyzkoušet kouzlo aerojógy. Největším lákadlem tu je ale pochopitelně nepřeberné množství různých aktivit spojených s oceánem. Se zkušeným instruktorem se můžete potápět hluboko pod hladinu a obdivovat manty nebo žraloky obrovské, kteří jsou navzdory svým rozměrům klidnými tvory živícími se planktonem. Na sportovně založené cestovatele tu čeká windsurfing, kitesurfing, vodní lyže nebo třeba podvodní skútr sea-bob, s kterým si užijete dlouhé chvíle zábavy nad vodní hladinou i pod ní.

1032x554 The St. Regis Maldives Vommuli Resort mlexr-spa-room-6203-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer