Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi, Maledivy – Shaviyani Atoll

Nejdelší a nejikoničtější nekonečný bazén

Resort Fairmont Sirru Fen Fushi byl otevřen na stejnojmenném ostrůvku v atolu Shaviyani v roce 2018. Celkem 120 luxusních vilek z přírodních materiálů nabízí ubytování na pláži, nad vodou nebo schované v přírodě. V tomto luxusním maledivském resortu se nachází nejdelší a nejikoničtější nekonečný bazén na Maledivách. Tato 200 m dlouhá podívaná se táhne z jedné strany ostrova na druhou. Strávíte den cákáním a mácháním a zároveň můžete pozorovat východ slunce na jednom konci bazénu nebo západ slunce na tom druhém.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Cesta do resortu z Malé hydroplánem trvá přibližně hodinu. 

1032x554 Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi Aerial 01

 

Ubytování

Ubytovat se můžete až ve 120 vilkách, které disponují 1, 2 nebo až 3 ložnicemi. Kromě klasických vilek na pláži nebo nad vodou si můžete vyzkoušet i speciální luxusní stan v tropické džungli, kterému ale rozhodně nechybí vybavení pro všechny náročné cestovatele.

1032x554 Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi Hammock Water Villa

 

Restaurace

V resortu si vychutnáte jak místní, tak mezinárodní kuchyni. Ta mezinárodní je nabízená po celý den v restauraci Raha Market. Mořské plody a ryby jsou podávány v restauraci Azure a nechybí zde ani pool bar Onu Onu nabízející vynikající koktejly a lehké pokrmy. Vynikající pokrmy si ale můžete vychutnat také například v pohodlí vaší vily.

1032x554 Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi Family Breakfast

 

Aktivity

To, že se v tomto resortu nebudete nudit zaručí nabídka různých aktivit a exkurzí. Můžete se vydat lodí na sousední ostrov na piknik nebo na soukromé jachtě na plavbu za pozorováním delfínů. Dále budete moci vyzkoušet lekce vaření, nebo se zapojit do některého z programů na ochranu místních želv. Pokud jste rádi aktivní i na dovolené, budete moci vyzkoušet například thai boxing, tenis, fotbal, beachvolejbal, 200 m dlouhý bazén nebo fitness plné různých programů a lekcí. Pokud naopak na dovolené raději odpočíváte a načerpáváte energii díky wellness, bude pro Vás ideální místní Willow Stream Spa, které nabízí masáže a procedury čerpající sílu z přírodních elementů a léčí tak nejen Vaše tělo ale i mysl a duši. Jako v každém maledivském resortu nechybí ani tady možnost šnorchlování, potápění a vodních sportů. 

1032x554 Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi Couple Massage

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader