Soneva Secret, Maledivy – Haa Dhaalu Atoll

Zbrusu nový nový koncept Soneva vytvořený na míru náročným klientům

Soneva Secret se nachází v jiskřivých vodách Dhipparufushi na maledivském atolu Haa Dhaalu a představuje novou vlnu mimořádně luxusní a individuální pohostinnosti. Pouze 14 rozlehlých vil s přímým přístupem na pláž nebo do laguny nabízí dokonalé soukromí a odloučení, kde se rozprostírá krása přírody. Jedná se o ještě luxusnější, soukromější a ještě exkluzivnější pobyt pro vás a vaše blízké. Své první hosty přivítá v prvním čtvrtletí roku 2024.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Soneva Secret je jediný resort na atolu Haa Dhaalu a nachází se na odlehlém ostrově Dhipparufushi na nejzápadnějším cípu Malediv.

1032x554 Soneva Secret Maledivy Soneva-Soul-Island-Spa-Aerial-at-Soneva-Jani-1600x900

 

Ubytování

Ubytujte se v některé ze 14 vil na vodě a na souši, včetně tajných útočišť přístupných pouze lodí a první plovoucí vily na Maledivách. Každý pobyt je přizpůsoben vašim osobním potřebám, aby vám zajistil nezapomenutelné zážitky v přírodě, který je umocněn příkladnými standardy služeb vašeho 3členného týmu - Barefoot Guardian pro nepřetržitý komornický servis, Barefoot Assistant a specializovaný šéfkuchař.

1032x554 Soneva Secret Maledivy Beach-Hideaway-1600x900

 

Restaurace

Objevte svět chutí na dosah ruky, protože šéfkuchaři promění každou soukromou vilu v kulinářskou destinaci. Podlehněte pokušení v bezplatných salonech s čokoládou, zmrzlinou, sýry a uzeninami, nebo se vydejte na zipline nad vlnami, abyste zažili vznešený zážitek v jídelní věži a observatoři Out of This World.

1032x554 Soneva Secret Maledivy MicrosoftTeams-image-58-1600x900

 

Aktivity

Díky nedotčené přírodě a výjimečnému mořskému životu si hosté mohou vybírat z řady zážitků na míru, jako je objevování moře při šnorchlování s mantami a želvami, objevování písečných pláží a neobydlených ostrovů, potápění a řada vzrušujících vodních sportů a rodinných zážitků za hranicemi areálu, včetně cest za místní ostrovní kulturou, "Tajného dne" a prvotřídního wellness.

1032x554 Soneva Secret Maledivy MicrosoftTeams-image-37

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist