Dusit Thani Maldives, Maledivy – Baa Atol

Thajské dědictví v kombinaci s vřelou a přátelskou maledivskou ostrovní kulturou

Luxusní Maledivský hotel Dusit Thani Maldives nabízí vily a rezidence na pláži i vily a rezidence nad vodou, které čekají na hosty, kteří hledají ostrovní dobrodružství, dobré jídlo a relaxaci. Domácí útes je plný mořského života, lázně Devarana nabízejí vyvýšené místnosti pro procedury mezi kokosovými palmami a kompletní služby, které zajistí, že bude vyhověno každému přání.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Dusit Thani Maldives se nachází na Mudhdhoo Island v atolu Baa zhruba 35 min. letu hydroplánem z Malé. Jeho velkou předností je vlastní korálový útes přímo u hotelu, díky kterému bude šnorchlování opravdovým zážitkem. 

1032x554 Dusit Thani Maldives 4620

 

Ubytování

Ubytovat se můžete v luxusních plážových či vodních vilách a residencích, které jsou v moderním stylu s nádechem thajské kultury. K dispozici budete mít i butlera, který splní každé vaše přání. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny také speciální family kategorie, které mají více ložnice. Největší residence na pláži má celkem 3 ložnice. 

1032x554 Dusit Thani Maldives 4550

 

Restaurace

I stravování je v Dusit Thani zážitkem. Hotel má celkem 5 restaurací a barů. Snídaně nebo večeře formou bufetu se podávají v restauraci The Market specializované na mezinárodní kuchyni. Grilované pokrmy včetně čerstvě ulovených ryb si dáte v restauraci Sea Grill a budete je moci doplnit také skvělým vínem z místního sklípku. Samozřejmě nesmí chybět ani thajská kuchyně v restauraci Benjarong. Velmi populární jsou nyní i plovoucí snídaně, kterou si vychutnáte přímo v bazénu své vily.

1032x554 Dusit Thani Maldives DTMD_Food 07

 

Aktivity

Kromě zážitků ze šnorchlování a potápění si můžete odvézt vzpomínky také například z pozorování delfínů, vodních sportů ale i z poznávání místních kultur. Můžete si například vyzkoušet výrobu papíru nebo provazu, vydat se na prohlídku jednoho z lokálních ostrovů, vyzkoušet si lekci malování s místním umělcem, nebo se třeba vydat do zákulisí hotelu. K dispozici jsou také lekce vaření, přípravy koktejlů či ochutnávka vín. Pokud nechcete vyjít z formy, čeká vás zde mnoho sportovních aktivit od meditace a personálního tréninku po fitness a jógu. Nejvíce zábavy si ale zaručeně užijí děti, pro které si resort připravil nepřeberné množství aktivit.

1032x554 Dusit Thani Maldives Dusit_Thani_Maldives-6663_2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager