Six Senses Laamu, Maledivy – Laamu Atoll

Idylický ráj lemovaný palmami

Atol, kde se přepych snoubí s udržitelností. Resort Six Senses na odlehlém atolu Laamu v jižní části Malediv je vzdálen jen krátký let mezi ostrovy a skok lodí. Vily na souši i nad vodou, delfíni dovádějící v teplém safírovém moři a restaurace s lahodnou východo-západní kuchyní vytvářejí výjimečnou přírodní nirvánu. Těšit se tak můžete na nezapomenutelnou dovolenou.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Six Senses Laamu se nachází v Laamu Atoll, který je oproti jiným resortům více vzdálený z Malé. Dostanete se sem 35 min. letu vnitrostátním letem a poté cca 15 min. plavbou lodí. Jak se ale na Maledivách říká, čím dále od Malé, tím větší podmořský ráj na vás čeká. A to je určitě pravda! Resorty Six Senses jsou známé především pro svůj přístup k udržitelnosti a ekologii a ani tento není výjimkou.

1032x554 Six Senses Laamu laamu-maldives-two-bedroom-ocean-beach-villa-lagoon-aerial-view

 

Ubytování

Vybrat si můžete jednu z celkem 97 vilek nad vodou nebo přímo na pláži. Každá z nich nabízí dostatek soukromí i pohodlí a stejně tak jako je celá filosofie Six Senses zaměřená na udržitelnost, také vilky mají vybavení z místních a udržitelných materiálů.

1032x554 Six Senses Laamu laamu-maldives-two-bedroom-ocean-beach-villa-with-pool-living-room

 

Restaurace

Během svého pobytu budete moci vybírat až ze 6 restaurací a barů. Snídani si vychutnáte každé ráno přímo nad vodou v restauraci Longtitude. Středomořskou kuchyni z organických ingrediencí si užijete v restauraci Leaf a japonské speciality ochutnáte v restauraci Zen, kde vám šéf kuchař připraví jídlo přímo před vašima očima. Nechybí ani bar se skvělými koktejly i DJ. Milovníky sladkého nadchne místní Ice & Chocolate Studio, kde pokaždé najdou nějakou dobrůtku. Po celý den si přímo u bazénu budete moci vybrat z nabídky domácí pizzy, šťavnatých burgerů nebo těstovin. Pokud máte rádi víno, určitě zavítejte do vinného sklípku přímo nad hladinou oceánu.

1032x554 Six Senses Laamu laamu-maldives-chill-overview

 

Aktivity

Kromě objevování podmořského života a šnorchlování po celý den můžete vyzkoušet také řadů vodních sportů od kajaku, po katamarán, paddle board a windsurfing. Můžete se vydat na rybolov, a pokud se vám zadaří, kuchař vám úlovek připraví k obědu. Hotel disponuje také venkovním kinem, knihovnou, butikem i lékařskou klinikou s doktorem na zavolání 24/7. Samozřejmostí je zábava pro malé cestovatele v dětském klubu po celý den. Jakmile jednou vyzkoušíte místní spa, už vás odtud nikdo nedostane. Nabízí velké množství procedur a masáží, dokonce i lekce jógy.

1032x554 Six Senses Laamu laamu-maldives-diving

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist