Ritz-Carlton Maldives, Maledivy – Fari Islands North

Moderní luxus na Maledivách

Jedním z nejnovějších luxusních přírůstků na Maledivách je hotel Ritz-Carlton, který byl otevřen v létě roku 2021, a rozhodně se bylo na co těšit. Hotel byl designován v minimalistickém stylu, je eco-friendly a z většiny operuje na solární energii.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Ritz-Carlton Maldives byl designován v minimalistickém stylu na ostrově Fari Island, který se nachází pouhých 60 min. plavby jachtou či 45 min. rychlou lodí z letiště v Malé. 

1032x554 Ritz Carlton Maldives mlera-aerial-view-50763560

 

Ubytování

Všechny místní vily jsou v moderním stylu a každá zahrnuje také služby butlera. Nejnižší kategorie ubytování začínají už na 150 a ta nejvyšší, The Ritz-Carlton Estate, má celých 1500 a svou vlastní privátní pláž.

1032x554 Ritz Carlton Maldives mlera-aerial-view-50781180

 

Restaurace

Během pobytu si budete moci pochutnávat na pokrmech světové kuchyně v celkem 5 restauracích a barech. Restaurace Summer Pavilion vyniká čínskou kuchyní a překvapí svým vinným sklípkem. IWAU se specializuje na japonskou kuchyni, kterou vám může šéfkuchař připravit i přímo před vámi. Pokud máte rádi středomořské pokrmy, vyzkoušejte Beach Shack, kde se konají mimo jiné také různé tematické akce. Pokud by vám ani tento výběr nestačil, můžete si vydat na dobré jídlo nebo nákupy do místního přístavu Fari Marina Village, kde se nachází beach club, luxusní butiky a další 2 restaurace nabízející asijskou a libanonskou kuchyni. 

1032x554 Ritz Carlton Maldives 50550751-180911RCT_0310

 

Aktivity

Ritz-Carlton Maldives je jako stvořený pro milovníky spa a relaxace. Místní wellness a spa centrum má celkem 9 spa místností, kde si budete užívat různé druhy procedur. Nechybí ani fitness centrum, které je v provozu 24 hod. denně, jóga studio, sauna a pára. Pro ty, kteří jsou rádi na dovolené aktivní, hotel připravil tenisové kurty nebo spoustu aktivit a vodních sportů v místním dive centru. Na chuť si tu přijdou také milovníci nakupování, umění nebo fotografie. Ve fotografickém studiu se můžete zúčastnit některých z workshopů nebo si naplánovat přímo nějaké focení na ostrově, a odvézt si tak svoje vzpomínky z dovolené na profesionálních fotkách.

1032x554 Ritz Carlton Maldives mlera-spa-50763564

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer