Dhigali Maldives, Maledivy – Raa Atoll

Ostrov zalitý sluncem

Ostrov Dhigali je obklopený korály a zalitý sluncem a představuje luxusní útočiště s odlišností. Po obvodu ostrova se nacházejí vily pro trosečníky a bungalovy nad vodou. Domácí útes se hemží duhovým životem. Vstoupit na písek Dhigali znamená uniknout do dobrodružství. Na souši, na moři i pod vodou na vás čeká vzrušující objevování.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Cesta do Dhigali Maldives trvá 40 min. hydroplánem z mezinárodního letiště.

1032x554 Dhigali Maldives 2-min

 

Ubytování

Vybrat si můžete ze široké nabídky vil a apartmánů mezi svěžími zahradami a tyrkysovým mořem. Doporučujeme Lagoon Vilu s bazénem, která se rozprostírá nad průzračnými vodami a má soukromý bazén, otevřenou koupelnu a majestátní výhled na oceán, zatímco korálový útes, který se nachází jen kousek od vil, poskytuje prostor pro mnoho podmořských výletů.

1032x554 Dhigali Maldives 01April19_Dhigali_2015-min

 

Restaurace

Dhigali Maldives nabízí mnoho restaurací a barů, které nabízejí místní mořské plody, maledivské koření, oblíbené západní pokrmy a božskou asijskou kuchyni doplněnou prvotřídním vínem, pivem a koktejly. 3 restaurace nabízejí nádherný výhled na pláž a ostrov a zároveň zajišťují hostům rozmanité kulinářské zážitky.

1032x554 Dhigali Maldives Dhigali Maldives-3348-min

 

Aktivity

Rekreační centrum Dhigali nabízí řadu výletů. Prozkoumejte živý korálový útes na hotelové lodi se skleněným dnem, aniž byste se namočili. Nezapomenutelným zážitkem zůstane plavba s delfíny, plavba při západu slunce a rybářské výlety. Nechte se také hýčkat v Dhigali SPA. Šumící palmy a vzdálené vlny – toto zelené útočiště uprostřed ostrova vybízí k hluboké relaxaci. Lehátka, venkovní bazén a 12 moderních, minimalisticky zařízených místností pro procedury zahalí hosty do absolutního klidu.

1032x554 Dhigali Maldives Dhigali Maldives-4376-min

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Product Manager