Milaidhoo, Maledivy – Baa Atoll

Romantická dovolená na Maledivách

Butikový resort Milaidhoo byl otevřen v roce 2016 a okamžitě se stal jedním z nejlépe hodnocených hotelů na Maledivách. Resort je zaměřen především na romantickou dovolenou ve dvou a děti ubytovává až od 9 let. Okolo ostrova se nachází korálový útes, který ocení zejména milovníci podmořského života, šnorchlování a potápění. Vše v Milaidhoo je vyrobeno na míru a pro pohodlí svých hostů. Obsluha je špičková, ale vždy přátelská, v souladu s neformálním přístupem resortu.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Milaidhoo se nachází v biosférické rezervaci UNESCO na malém tropickém ostrově na atolu Baa. Dostanete se sem za cca 35 min. letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé. Nedaleko resortu se nachází světoznámý záliv Hanifaru, kde můžete v určité sezóně (přibližně od července do září) pozorovat žraloky velrybí nebo velké skupiny mant.

1032x554 Milaidhoo Milaidhoo-Island-maldives_General-3

 

Ubytování

Hotel je členem asociace Small Luxury Hotels of the World, což samo o sobě napovídá, že bude ideálním hlavně pro ty, co chtějí mít co nejvíce soukromí a nevyhledávají veliké resorty. Všechny vily mají k dispozici soukromý bazén a překrásný výhled na oceán ať už přímo z pláže nebo z terasy nad vodou. Ve vilách najdete veškeré vybavení včetně maledivských doplňků a luxusní kosmetiky značky Acqua Di Parma.

1032x554 Milaidhoo Milaidhoo-Maldives_Beach-Residence_Living-Room_001_

 

Restaurace

Užijete si tu skvělou gastronomii v celkem 3 restauracích a 2 barech. Perfektní je především to, že zde nepožadují žádný dress code, a svoje jídlo si tak budete moci vychutnat klidně naboso. Restaurace Ba’theli je vybudována přímo na palubě lodi a ochutnáte zde především místní kuchyni. Pokud dostanete chuť na čerstvé maso, ryby nebo mořské plody na grilu, zavítejte do restaurace The Shoreline Grill, nezapomenutelných zážitkem zde bude určitě Chef’s table, kde Vám šéfkuchař připraví večeři přímo před vašima očima. Nechybí ani mezinárodní kuchyně v Ocean restaurant, vinárna či bar u bazénu.

1032x554 Milaidhoo miladhoo_0025_Milaidhoo_Maldives_Shoreline_Grill__1_

 

Aktivity

Pokud si chcete na Maledivách hlavně odpočinout, nezapomeňte navštívit hotelové spa a wellness centrum, kde zrelaxujete svoje tělo i duši při procedurách z místních bylinek a přírodních produktů. Kromě odpočinku, potápění a šnorchlování můžete využít i nabídku vodních sportů a exkurzí. Dokonce se můžete vydat na rybolov nebo pomoci místním biologům rozšiřovat a opatrovat korály.

1032x554 Milaidhoo Milaidhoo-Maldives-underwater-manta-rays-4

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Product Manager