Conrad Maldives, Maledivy – Rangali Island

Maledivský ráj nejen pro rodiny s dětmi

Conrad Maldives je relativně velký a nabízí dobré podmínky jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry, které touží po romantické dovolené. Setkat se tu můžete s velmi kvalitní i zážitkovou gastronomií, například ve světově první prosklené restauraci pod hladinou oceánu. Vedle plážových radovánek je na výběr i řada dalších aktivit v průzračné tyrkysové laguně.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Conrad Maldives se nachází přibližně 30 min. letu hydroplánem z letiště v Malé. Leží na 2 krásných ostrovech Ari Atoll, které spojuje most přes oceán.

1032x554 Conrad Maldives lagoon-aerial-view-1063x614

 

Ubytování

Pokud se vydáte na dovolenou s dětmi, doporučujeme zvolit ubytování na hlavním ostrově s plážovými vilami. Na tomto ostrově se navíc nachází i většina hotelového zázemí. Více soukromí a romantiky poskytují vodní vily na severním ostrově. Luxusní rezidence The Muraka se 3 ložnicemi – hlavní ložnice je pod hladinou oceánu – a integrovaným obývacím, jídelním a zábavným prostorem je zasazená do privátní části třpytivé laguny. Součástí ubytování je 24hodinová služba komorníka, soukromý kuchař a zážitky šité na míru.

1032x554 Conrad Maldives muraka-master-suite-1063x614

 

Restaurace

V resortu jsou celkem 4 bary a 7 restaurací, které nabízejí rozmanitou kuchyni. Nezapomenutelný zážitek vás čeká ve vůbec první, plně prosklené, podmořské restauraci Ithaa. Tu tvoří skleněný válec, díky kterému se hostům otevírá nerušený výhled na pestrý podmořský život. Pokud si chcete dopřát plnohodnotný romantický zážitek, doporučujeme nechat si na klidném kousku pláže připravit soukromou večeři.

1032x554 Conrad Maldives ithaa-undersea-restaurant-1063x614-2

 

Aktivity

Kromě relaxace na písčité pláži si můžete dopřát rovněž uvolnění těla i duše v hotelových lázních, které se nacházejí nad vodami tyrkysové laguny. Pokud chcete služeb lázní využívat pravidelně, ubytujte se ve vodních vilách, které mají vlastní masážní místnost. Hotel také nabízí řadu sportovních aktivit od jízdy na vodních lyžích až po kurzy potápění. Pokud vyrazíte na rodinnou dovolenou, vaše děti si zamilují místní dětský klub.

1032x554 Conrad Maldives overwater-spa-treatment-room-1063x614

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Přepych, perfektní služby a špičková kuchyně pro nejnáročnější... S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer