Patina Maldives, Fari Islands, Maledivy – North Malé Atoll

Dovolená v objetí přírody

Patina Maldives, Fari Islands disponuje celkem 110 vilách a studiích a až 12 restauracemi a bary. Každá z privátních vilových rezidencí je vytvořena z přírodních materiálů. Jedná se o hotel otevřený v první polovině roku 2021. Hotel je členem Design Hotels, což vypovídá o tom, že umění a design zde hrají důležitou roli. 

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Patina Maldives, Fari Islands se nachází v Atollu North Male, zhruba 45 min. plavby lodí z mezinárodního letiště v Malé. 

1032x554 PATINA_MALDIVES_MAIN-POOL_2773_03-1

 

Ubytování

Vytříbený vkus a zajímavý design pocítíte na vlastní kůži v celkem 90 vilách a 20 studiích. Všechny vily mají vlastní privátní bazén a nabízejí od 1 až po 3 ložnice. Nejvyšší kategorií je The Beach House, který nabídne až 3 ložnice v celkem 2 patrech, střešní terasu a 21 m velký privátní bazén. Pokud máte na dovolené rádi více ruchu a zábavy, určitě vyzkoušejte místní studia, která jsou nejblíže k beach clubu a Fari Marina Village.

1032x554 PATINA_MALDIVES_VILLA_ONE-B_BEACH-POOL_INTERIOR-1

 

Restaurace

Místní gastronomie se zaměřením na udržitelnost se snaží především minimalizovat zbytky jídel a uhlíkovou stopu. Na výběr budete mít až z 12 restaurací a barů, které nabízejí od místní a asijské kuchyně po mezinárodní či řecké speciality. Restaurace Roots je zaměřena především na pokrmy rostlinných ingrediencí, Koen nabízí kombinaci japonské a norské kuchyně, asijské speciality si vychutnáte v restauraci Wok Society, pro milovníky dobrého burgeru je připravena Go Go Burger restaurace a skvělou zmrzlinu si užijete v Tuk Tuk Gelato. 

1032x554 PATINA_MALDIVES_F_B_KOEN_02-1

 

Aktivity

Pokud si jedete na dovolenou především odpočinout, v místním wellness budete nadšeni. Najdete tu například speciální watsu bazén určený pro pasivní vodní terapii, lekce cvičení a posilování a s různými neduhy vám tu poradí například expert na držení těla, spánkový terapeut apod. Součástí wellness je také salon pro manikúru, pedikúru, masáže a další procedury, jako je například léčba zvukem, spánková terapie, výživový poradce apod. Nechybí ani jóga, pilates, TRX, aqua spinning, vodní sporty nebo tenisové kurty. Zajímavá je i místní vesnice Fari Marina, kde se nachází například beach club, jachty, butiky, restaurace nebo galerie. Zapůjčit si můžete také kola. Samozřejmostí je také podmořský život, který můžete pozorovat během potápění nebo šnorchlování. Lekce potápění jsou nabízeny i pro děti. 

1032x554 PATINA_MALDIVES_LIFESTYLE_WATER-SPORTS_PADDLING-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“