Vakkaru Maldives, Maledivy – Vakkaru Island

od 135 000 Kč / osoba / týden
Maledivy

Nadčasová maledivská svatyně

Vakkaru Maldives, ležící v biosférické rezervaci UNESCO Baa Atoll, je odlehlý útesový ostrov obdařený nadčasovými výhledy na oceán, jemným bílým pískem a útesem s jedinečnou mořskou biodiverzitou. Tento idylický ráj byl navržen pro hosty hledající nadčasové zážitky.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Vakkaru Maldives leží v srdci atolu Baa, 30 min. hydroplánem z Male.

1032x554 Vakkaru Maldives Resort Vakkaru Island

 

Ubytování

Vakkaru Maledivy Resort nabízí široký výběr typů ubytování, a to jak pro páry, rodiny i skupiny přátel. Všech 113 plážových a nadvodních vil a rezidencí poskytují elegantní ubytování, neuvěřitelný pocit prostoru a úžasný výhled na oceán.

Cena pobytu pro 2 začíná na 270 000 Kč za týden

1032x554 Vakkaru Maldives Resort The Vakkaru Overwater Residence Living Room

 

Restaurace

Ve Vakkaru Maledivy vás čekají lahodná jídla od evropských po asijských kuchyní podávaných v 5 restauracích, 2 barech, vinném sklípku i na soukromých místech po celém ostrově.

1032x554 Vakkaru Maldives Resort Lagoon Bar 2

 

Aktivity

Při potápění tu můžete vidět manty, žraloky a velrybí žraloky, želvy a delfíny. Zahrát si tu můžete tenis, zacvičit si ve fitness centru, užít si spousty vodních sportů, pronajmout si luxusní jachtu, zarybařit si či relaxovat pod rukami odborných terapeutů v lázních Merana Spa.

1032x554 Vakkaru Maldives Resort Spa Treatment Room LS

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování přesně pro vás vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Travel Designér