Vakkaru Maldives, Maledivy – Vakkaru Island

Nadčasová maledivská svatyně

Vakkaru Maldives, ležící v biosférické rezervaci UNESCO Baa Atoll, je odlehlý útesový ostrov obdařený nadčasovými výhledy na oceán, jemným bílým pískem a útesem s jedinečnou mořskou biodiverzitou. Tento idylický ráj byl navržen pro hosty hledající nadčasové zážitky.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Vakkaru Maldives leží v srdci atolu Baa, 30 min. hydroplánem z Male.

1032x554 Vakkaru Maldives Resort Vakkaru Island

 

Ubytování

Vakkaru Maledivy Resort nabízí široký výběr typů ubytování, a to jak pro páry, rodiny i skupiny přátel. Všech 113 plážových a nadvodních vil a rezidencí poskytují elegantní ubytování, neuvěřitelný pocit prostoru a úžasný výhled na oceán.

1032x554 Vakkaru Maldives Resort The Vakkaru Overwater Residence Living Room

 

Restaurace

Ve Vakkaru Maledivy vás čekají lahodná jídla od evropských po asijských kuchyní podávaných v 5 restauracích, 2 barech, vinném sklípku i na soukromých místech po celém ostrově.

1032x554 Vakkaru Maldives Resort Lagoon Bar 2

 

Aktivity

Při potápění tu můžete vidět manty, žraloky a velrybí žraloky, želvy a delfíny. Zahrát si tu můžete tenis, zacvičit si ve fitness centru, užít si spousty vodních sportů, pronajmout si luxusní jachtu, zarybařit si či relaxovat pod rukami odborných terapeutů v lázních Merana Spa.

1032x554 Vakkaru Maldives Resort Spa Treatment Room LS

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování přesně pro vás vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader