Ayada, Maledivy – Gaafu Dhaalu Atoll Maguhdhuvaa Island

Dovolená na krásném soukromém ostrově

Ayada Maldives se nachází na krásném soukromém ostrově s nedotčenými plážemi a bujnou tropickou zelení a nabízí skutečně luxusní útočiště v pravém maledivském stylu. Široká škála restaurací, velké vily se soukromými nekonečnými bazény a několikanásobně oceněná AySpa činí z Ayada Maldives vynikající volbu pro nezapomenutelnou dovolenou. Pro hosty je k dispozici i široká škála vodních sportů, exkurzí a dalších aktivit.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Vzdálenost hotelu od hlavního ostrova Male je poměrně velká, a tak se sem nelze dostat hydroplánem. Transfer je proto řešený vnitrostátním přeletem do Kaadedhdoo, který trvá přibližně 55 min. a následně motorovým člunem do hotelu za zhruba 50 min. Poté se vám již před očima rozprostře ráj tohoto soukromého ostrova. Takovým nepsaným pravidlem Malediv ale je, že čím vzdálenější je resort od Male, tím bohatší je podmořský život v jeho okolí. 

1032x554 Ayada slider-img1

 

Ubytování

Ubytovat se zde můžete ve vilách a suitech, přičemž ta nejvyšší kategorie, Ayada Royal Ocean Suite, nabízí na 2 podlažích celkem 2 ložnice a velkou terasu s privátním bazénem a výhledem na moře.

1032x554 Ayada Ayada+Maldives+Villas+ROYAL+OCEAN+SUITE+(4)

 

Restaurace

Hotel nabízí výběr z 8 různých restaurací a barů. V restauraci Ocean Breeze přímo nad hladinou moře si budete pochutnávat především na evropských specialitách včetně grilovaných mořských plodů, domácích těstovin nebo kvalitních steaků. Pokud dostanete chuť na něco z japonské kuchyně, navštivte restauraci Mizu. V restauraci Kai zase ochutnáte sushi a další pokrmy asijské kuchyně včetně té čínské, japonské, indonéské, thajské nebo vietnamské. Hlavní restaurací je Magu, kam budete chodit na snídaně i večeře formou bufetu s každodenním tématem včetně místní kuchyně. Nechybí ani barbecue na pláži nebo bar u bazénu ideální na nějaký ten lehký oběd. Ottoman Lounge je zaměřen na kvalitní tureckou kávu a milovníky vína a sýrů zase nadchne bar Ile De Joie.

1032x554 Ayada ob2

 

Aktivity

Díky krásným korálovým útesům je šnorchlování možné přímo u ostrova. V místním centru vodních sportů si vyberete i z mnoho dalších aktivit a výletů na moři, a to třeba za delfíny či výlet na mořské safari. Dokonce je tu i možnost surfování. Nechybí ani fitness centrum, fotbalové hřiště nebo tenisové kurty. Milovníci jógy či pilates si zde také přijdou na své. Pokud si jedete na Maledivy hlavně odpočinout, vyzkoušejte místní spa plné zajímavých procedur včetně sauny a páry, tureckého hammamu, bazénů či služeb kadeřnice a manikúry i pedikúry. 

1032x554 Ayada dolphins

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader