Anantara Dhigu Maldives Resort, Maledivy – South Male Atoll

Luxusní rodinný plážový resort

Anantara Dhigu Maldives Resort je luxusním rodinným plážovým resortem se 110 plážovými vilami a apartmány umístěnými nad vodou. Kromě plážových radovánek vám tu zábavu zajistí i prvotřídní SPA, škola surfování a centrum vodních sportů. Pro malé hosty jsou tu připraveny vzrušující vnitřní a venkovní aktivity. Hosté resortu také jistě potěší přístup do zařízení sesterského resortu Veli (pro hosty starší 18 let nebo rodiny s rezervací večeře).

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Anantara Dhigu Maldives je umístěn na ostrově Dhigufinolhu, který se nachází v oblasti South Male Atol. Z mezinárodního letiště v Malé se sem dostanete lodí za cca 30 min. Ostrov obklopuje tyrkysová laguna a sám hotel je nebeskou svatyní v tropickém ráji.

1032x554 Anantara Dhigu Maldives Resort anantara_dhigu_maldives_resort_guest_room_over_water_suites_aerial_1920x1037

 

Ubytování

Kategorie vil jsou v resortu rozděleny podle toho, zdali se nachází nad vodou nebo na pláži a zdali jsou umístěné na západní či východní straně ostrova. K dispozici jsou také 2ložnicové kategorie. Největší z vil má 321 .

1032x554 Anantara Dhigu Maldives Resort anantara_dhigu_sunset_beach_villa_bedroom_angle_1920x1037

 

Restaurace

Přímo v resortu si pochutnáte na grilovaných specialitách v restauraci nad mořskou hladinou Sea.Fire.Salt. Pokud dostanete chuť na něco z italské kuchyně, zavítejte do restaurace Aqua, 
kde všechny pokrmy servírují s překrásným výhledem. Místní speciality a thajskou kuchyni ochutnáte v restauraci Spice Spoons. Nechybí samozřejmě ani bar u pláže a bazénu. Pokud vás již všechny možnosti omrzí, můžete využít i nabídky restaurací v další resortech Anantara, které jsou nedaleko.

1032x554 Anantara Dhigu Maldives Resort anantara_dhigu_dining_by_design_floating_1920x1037

 

Aktivity

Mezi oblíbené místní aktivity patří surfování, které si užijete bez zbytečných davů, jóga na pláži či windsurfing nebo další vodní sporty. Pokud jste neviděli dostatek mořského života při šnorchlování, můžete si zajít do místního SPA a zažít Ayurvedic masáž, při které se díváte skrze sklo rovnou do oceánu a můžete spatřit rejnoky či mladé útesové žraloky. Pro děti je po příjezdu přichystán menší uvítací balíček pro jejich pobyt. Navíc všechny místní restaurace nabízejí pestrý sortiment jídel v dětském menu, které všechny děti do 12 let mohou využít 3x denně zdarma.

1032x554 Anantara Dhigu Maldives Resort anantara_dhigu_maldives_aquafanatics_water_sports_1920x1037

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer