Lily Beach Resort & Spa, Maledivy – South Ari Atoll, Huvahendhoo

Nedotčené pláže, tropická zeleň a prvotřídní program all inclusive

Lily Beach Resort & Spa vyniká svými nedotčenými plážemi, tropickou vegetací a korálovými útesy, díky kterým je toto místo jako stvořené pro potápění. Říká se, že právě tady prožijete jedno z nejúžasnějších šnorchlování na světě. Maledivy jsou ideální také pro relaxování, které si bohatě užijete v Tamara Spa. Místní procedury jsou tak blahodárné, že jejich účinky budete cítit ještě dlouho po návratu domů. Lily Beach Resort & Spa je ztělesněním luxusu a také předním maledivským all inclusive resortem. Vychutnat si tu můžete prvotřídní gurmánskou kuchyni a vynikající kolekci vín a destilátů a v rámci programu all inclusive vás tu čekají i 3 vybrané zážitkové výlety.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Lily Beach Resort & Spa se nachází na ostrově Huvahendhoo v atolu South Ari a z letiště v Malé sem poletíte cca 25 min. hydroplánem.

1032x554 Lily Beach Resort & Spa DJI_0056

 

Ubytování

V nabídce ubytování jsou vily, které jsou perfektní pro klidnou rodinnou i romantickou dovolenou. Z těch plážových vstoupíte přímo do jemného bílého písku a oázy zeleně se spoustou palem. Pro rodinu s dětmi jsou přichystané 2 propojené vily. Lagoon Villa zase nabízí přímý vstup do klidné laguny a tropické zahrady. Nejluxusnějšími vilami jsou Sunset Water Suites. Jsou postaveny na dřevěných kůlech přímo nad vodou, do které můžete sejít po schodech, kdykoli se vám jen zachce. Součástí vil je i malý bazén s lehátky a vířivá vana. A soukromý komorník vám bude k dispozici po celý den.

1032x554 Lily Beach Resort & Spa Lily_Beach_Beach_Residence-Living

 

Restaurace

Ozdobou resortu je restaurace Lily Maa, která je proslulá svými bufetovými pulty a tematickými večeřemi, při kterých šéfkuchaři servírují ty nejlepší chutě světa. V à la carte podniku Tamarind vyzkoušíte nejoblíbenější pokrmy Indie i celého Orientu a zapijete je těmi nejšpičkovějšími víny. V Teppanyaki šéfkuchař uvaří jídlo přímo před vašimi zraky. Romantickou večeři při svíčkách zažijete v Les Turquoise D’Aqua, kde si vychutnáte výtečné pokrmy na dřevěném molu při výhledu na Indický oceán. A v baru Aqua si zase vyberete z široké škály exotických koktejlů i jiného kvalitního pití.

1032x554 Lily Beach Resort & Spa lily-maa-chef

 

Aktivity

Můžete si zaplavat v průzračném Indickém oceánu, potápět se a objevovat podmořský svět nebo jen relaxovat v bazénu či vířivce. Pláž můžete prostřídat návštěvou fitness centra nebo luxusních spa Tamara, kde omladíte nejen své tělo, ale i duši. Zahrát si tu můžete i tenis či volejbal a využít širokou nabídku vodních sportů.

1032x554 Lily Beach Resort & Spa LBR-MVH-FLEET35

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“