THE RESERVE™ EXPERIENCE, Maledivy – Kaafu Atoll

Unikátní koncept na Maledivách

Toto ubytování se vymyká tradičním maledivským luxusním vilám. Vzdušné interiéry a nádherně upravené venkovní prostory vyrobené ze dřeva a mramoru vás přiblíží přírodě. Elegantní, moderní a prémiové vybavení, osobní komorník, vyhrazená bugina a speciální stravovací služba ve vile vám zase zajistí maximální komfort a soukromí.

Vyberte si své útočiště v některé z unikátních vil, které nabízí soukromý 5* ostrovní resort na Maledivách OZEN RESERVE BOLIFUSHI.

Cena za pronájem vily začíná na 1 500 000 Kč za týden

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

RESERVE BOLIFUSHI se nachází v nedotčené laguně na jižním atolu Malé, na ostrově Bolifushi, obklopeným nádherným přírodním útesem a tyrkysovými vodami. Z mezinárodního letiště Velanaa trvá cesta na ostrov luxusním katamaránem cca 25 min.

1032x554 OZEN RESERVE BOLIFUSHI - Island Aerial 5

 

Royal RESERVE

Royal RESERVE se skládá z 1 hlavní budovy a 2 vil pro hosty a patří mezi nejexkluzivnější ubytování na Maledivách. Poskytuje vlastní odlehlou pláž, lázeňský pavilon, jacuzzi pod širým nebem, posilovnu, bazén, venkovní a vnitřní obývací prostory, nádherné koupelny, bar nad vodou, specializovanou restauraci i plně vybavenou profesionální kuchyni s vinným sklepem.

OZEN RESERVE BOLIFUSHI - Royal RESERVE - Living Room 3-1

 

Private Ocean RESERVE with Slide

2patrová prostorná Private Ocean RESERVE se soukromým tobogánem má i vlastní nekonečný bazén, venkovní soukromou terasu o rozloze 35 m² a houpací sítě nad vodou. Hlavní ložnice se nachází v horním patře spolu s terasou s ikonickým tobogánem. Ve spodním patře je elegantně zařízený obývací pokoj, druhá ložnice s vlastní koupelnou a také hlavní koupelna. Vila nabízí neodolatelné pohledy na západ slunce.

OZEN-RESERVE-BOLIFUSHI-Private-Ocean-RESERVE-Exterior-2-scaled

 

Earth Pool RESERVE

Součástí této 2patrové vily se 2 ložnicemi je terasa s vlastním bazénem ve tvaru L. Zažijete zde absolutní soukromí obklopeni bujnou tropickou vegetací. Odpočívat a relaxovat můžete i na pláži, která je od vily jen pár kroků. Vila poskytuje klidné, elegantní obytné prostory uvnitř i venku. Probouzet se budete ve své hlavní ložnici s ničím nerušenými výhledy do soukromé zahrady. Rozlehlá ložnice s oddělenými postelemi ve 2. patře s balkonem zase nabízí výhled na pláž a lagunu. Klimatizovaná koupelna s luxusní vanou, dvojitým umyvadlem a zahradní dešťovou sprchou vás okouzlí svou smyslností.

OZEN RESERVE BOLIFUSHI - Earth Pool RESERVE - Aerial 2

 

THE OZEN RESERVE

Tento unikátní koncept nabízí i vily se 3 ložnicemi. V přízemí o rozloze 180 m² se nachází opulentní hlavní ložnice, prostorný obývací pokoj a dětský pokoj. V prvním patře o rozloze 98 m² najdete další ložnici a klidnou studovnu.

OZEN RESERVE BOLIFUSHI - THE OZEN RESERVE - Exterior 1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“