Huvafen Fushi Maldives, Maledivy – North Malé Atoll

Svět nekonečného kouzla

Rozlehlé terasy s osvěžujícími bazény. Podvodní lázně zdobené živými korálovými scenériemi, ve kterých si můžete vychutnat jakoukoliv proceduru. Dokonalé písečné pláže s nedotčeným bílým pískem. V Huvafen Fushi Maldives si budete svoji dovolenou užívat v naprosté blaženosti. Nechte se unést do jiného světa. Probuďte se do nové reality.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Huvafen Fushi Maldives se nachází v North Male Atoll. Dostanete se sem už za pouhých 30 min. jízdy lodí z Malé. I když je resort kousek od Malé, i tak nabízí skvělý korálový útes a šnorchlování přímo z pláže.

1032x554 Huvafen Fushi Maldives Huvafen-Fushi-Ariel-Island-6-1

 

Ubytování

V Hufaven Fushi se můžete ubytovat buď přímo na pláži, nebo nad vodou. Hotel je členem Small Luxury Hotel of the World, a protože je zde k dispozici jen 44 vilek, budete mít soukromí dostatek. Všechny kategorie ubytování mají vlastní privátní bazén, některé dokonce více jak jen jeden. Nejvyšší kategorií je tzv. Cube with pool, která se rozprostírá na dvou podlažích.

1032x554 Huvafen Fushi Maldives CW6-23-02-20_Huva_OP_019-1

 

Restaurace

V hotelu je celkem 5 restaurací a barů. Na snídaně i večeře mezinárodních kuchyně budete moci zajít do restaurace Celsius, která je hned u pláže nad vodní hladinou. Raw je umístěna na straně západu slunce a nabízí inovativní organické pokrmy v uvolněném stylu bistra. Za vyzkoušení určitě stojí také restaurace Salt zaměřená na japonskou kuchyni. Milovníky vína nadchne místní vinný sklep, které byl prvním podzemním sklípkem na Maledivách

1032x554 Huvafen Fushi Maldives Huvafen-Fushi-Underwater-Dining-6

 

Aktivity

Toužíte-li především po odpočinku, budete milovat místní spa. Nejenže je tu na výběr z nepřeberného množství procedur a masáží, ale navíc si je můžete vychutnat pod hladinou oceánu. Kromě šnorchlování a potápění jsou samozřejmostí i vodní sporty. Nechybí ani fitness přímo nad vodou nebo lekce jógy. 

1032x554 Huvafen Fushi Maldives Huvafen-Fushi-Spa-Overwater-Treatment-Room-3-scaled

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Product Manager