One&Only Reethi Rah, Maledivy – North Male Atoll

Ideální resort pro nejnáročnější klientelu

Díky velikosti ostrova a rovnoměrnému rozložení vil a hotelového zázemí si nikdy nebudete připadat daleko od restaurací a nebudou vás rušit vaši sousedé. One&Only Reethi Rah nabízí perfektní zázemí pro rodiny s dětmi i klidná místa pro páry, a to včetně hotelových lázní.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

One&Only Reethi Rah leží na ostrově, který byl uměle vybudován přímo pro tento světoznámý resort. I když někdo právě umělý původ ostrova hotelu vytýká, umožnil tento krok vytvořit jedinečný resort, na kterém prožijete skvělou dovolenou na Maledivách.

1032x554 One&Only Reethi Rah OO_RR_Exteriors_Drone_Beaches_0913_MASTER

 

Ubytování

Plážové vily jsou na poměry ostatních resortů na Maledivách velmi prosvětlené, ale zároveň díky promyšlenému rozmístění nabízí maximum soukromí. Vodní vilky jsou umístěny v několika malých prstencích, takže to k žádné není daleko. Oproti jiným resortům nabízí i tyto velkou míru soukromí a zvláštností těchto vil je houpací síť přímo nad vodou. Pro rodiny s dětmi nabízí One&Only Reethi Rah několik možností ubytování a početnějším rodinám nabízí rozměrnější plážové vily o 2 ložnicích, či spojení 2 menších vil. Na ty největší rodiny pak čeká residence o 3 ložnicích.

1032x554 One&Only Reethi Rah OO_RR_Exteriors_Drone_Beaches_0911_MASTER

 

Restaurace

Reethi Restaurant, hlavní restaurace hotelu, nabízí fusion asijské, francouzské a italské kuchyně. Velmi oblíbená je japonská restaurace Tapasake, kde si pochutnáte na čerstvém sushi a asijské kuchyni za doprovodu nádherného výhledu a pro milovníky arabské kuchyně je 5 dní v týdnu v době večeří otevřena restaurace Fanditha. V Chef's Garden pro vás šéfkuchař připraví chutná lehká a zdravá jídla z čerstvých surovin. Kromě standardní nabídky restaurací můžete během pobytu využít snídaní i večeří v soukromí své vily nebo vyrazit na piknik lodí na opuštěný písečný výběžek uprostřed oceánu. V hotelu sice můžete vybírat ze 3 barů – Rah Bar, Fanditha Bar a Epicure – všechny mají spíše klidnější atmosféru.

1032x554 One&Only Reethi Rah OO_ReethiRah_FAndB_ReethiAqua_Food_01_LR

 

Aktivity

One&Only Reethi Rah Spa nabízí opravdu pestrou nabídku procedur pro jednotlivce i párové masáže, jejichž základem jsou ajurvédské procedury. Výborným zážitkem je privátní pavilon nad vodou, kde můžete vybírat z některých masáží nebo si zde například zacvičit jógu při úsvitu nebo západu slunce. Milovníci podmořského života ocení hotelové potápěčské centrum, které se specializuje na potápění s dětmi. O děti je v tu perfektně postaráno v místním dětském klubu. Děti se mohou věnovat mnoha vodním aktivitám s profesionálními instruktory a čekají na ně i kurzy vaření. Samozřejmostí je i hotelové fitness centrum. Dále je k dispozici tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením.

1032x554 One&Only Reethi Rah OO_ReethiRah_LapPool_2_LR

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader