Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi, Maledivy – Ithaafushi

Bílý písek, křišťálově modrá voda a maximální luxus na ostrově Ithaafushi

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi je vhodný pro páry i rodiny, ale vzhledem k rozsáhlosti ostrova a jeho atmosféře ho ocení spíš dospívající a dospělí. Útes je tu živý, a tak se tu při šnorchlování a potápění setkáte i s barevnými rybkami. Nabídka aktivit je zde také pestrá. Můžete tu cvičit ve fitness centru, kde vám osobní trenéři nabídnou možnosti cvičení k dosažení vašich vysněných cílů, zacvičit si jógu, zahrát tenis, zarybařit si a užít si motorizované i nemotorizované vodní sporty. Váš concierge vám při plánování aktivit rád poradí a pomůže. V resortu je také 11 specializovaných restaurací, jejichž nabídka potěší každou chuťovou buňku, ale stolování v korunách stromů v jednom ze sedmi bambusových hnízd restaurace Terra nadchne maximálně i vaši duši.

O destinaci

Maledivy se svými 1200 ostrovy lákají k důkladnému prozkoumání – okouzlující barvy oceánu i bohatý mořský život můžete objevovat i z paluby soukromé jachty.

Luxusní resort Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi je vzdálený 40 min. jízdy jachtou od mezinárodního letiště Velana. Hlavní město Malediv Malé je odtud 30 min. jízdy jachtou, je bohaté na kulturu a historii a najdete v něm velké množství obchodů a restaurací.

1032x554 Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi  MLEONWA_Aerial-Overview-1

 

Ubytování

119 luxusních útesových, plážových a vodních vil se rozprostírá na třech ostrovech a nabízí obrovské množství zážitků. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.

1032x554  Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi  Private_Island_Villa_2_Bedroom_Villa_02

 

Restaurace

11 specializovaných restaurací zahrnuje jak venkovní jídelny s výhledem na nádherné pláže a ohromující pobřeží, tak i formálnější prostory. Stolování v korunách stromů v jednom ze 7 bambusových hnízd restaurace Terra nadchne maximálně i vaši duši.

1032x554 Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi  MLEON_Terra

 

Aktivity

Nabídka aktivit je ve Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi opravdu široká. Od vodních i suchozemských sportů přes skupinové fitness a soukromé wellness aktivity až po luxusní lázeňské procedury. Můžete si tu zacvičit si jógu, zahrát tenis, zarybařit si a užít si motorizované i nemotorizované vodní sporty. Váš concierge vám při plánování aktivit rád poradí a pomůže. Útes je tu živý, a tak se tu při šnorchlování a potápění setkáte i s barevnými rybkami.

1032x554 Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi MLEON_Spa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“