Four Seasons Kuda Huraa, Maledivy – North Male Atoll

Malý, ale bohatý a luxusní maledivský resort

Užijete si výborný servis a služby, ať už sem zamíříte na rodinnou dovolenou s dětmi nebo jen ve dvou. Naleznete zde dětský klub s nabídkou různých aktivit a na děti myslí i v restauracích. Ubytovat se můžete v bungalovech na pláži i ve vodních vilkách, které doporučujeme především pro romantické dovolené. V resortu je na výběr ze 4 restaurací s pestrou nabídkou pokrmů. Všechny jsou také zahrnuty v polopenzi.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Tento malý resort se nachází na jednom z ostrovů North Male Atoll, přibližně 25 min. plavby člunem z letiště v Malé.

1032x554 Four Seasons Kuda Huraa MAL_670_original

 

Ubytování

Párům s dítětem přijde vhod Beach Pavilion, který nabídne plně vybavenou koupelnu a terasu s lehátky. Více prostoru nabízejí Beach Bungalowy. Rodinám s dětmi doporučujeme Family Beach Bungalowy, které mají samostatný dětský pokoj. Pro páry na romantické dovolené jsou ideální především vodní vilky umístěné na molu a poskytující více soukromí. Nejprostornější kategorií jsou pak suity o několika ložnicích určené zejména početnějším rodinám a větším skupinám.

1032x554 Four Seasons Kuda Huraa  MAL_932_original

 

Restaurace

V resortu jsou 4 restaurace, přičemž v ceně dovolené je zahrnuta snídaně. Doporučujeme vám využít polopenzi či plnou penzi, v rámci které se budete moci stravovat formou à la carte v kterékoliv restauraci Four Seasons Kuda Huraa. Snídaně formou bufetu nabízí hlavní restaurace Café Huraa. Klenotem ostrova je indická restaurace Baraabaru s otevřenou kuchyní a krásným výhledem na oceán. Restaurace Reef Club se specializuje na italskou kuchyni a pokrmy z grilu. Grilem disponuje i romantická restaurace Kandu, která se nachází u hotelového bazénu, kde je také během dne bar se širokou nabídkou nápojů.

1032x554 Four Seasons Kuda Huraa MAL_646_original

 

Aktivity

V okolí ostrova jsou pestré korály, které poskytují dobré podmínky pro šnorchlování. Relaxovat můžete v hotelových lázních nacházejících se na samostatném ostrově. Resort je vybaven jak centrem vodních sportů, tak potápěčským centrem. Zcela jedinečným zážitkem je několikadenní plavba katamaránem Four Seasons Explorer, který vás zaveze na nejkrásnější místa Malediv. Na ostrově se nachází také výzkumné centrum podmořského života poskytující řadu informací o korálových útesech. Odpočinout si můžete i u hotelového bazénu, u kterého je dětský bazének i bar s tropickým občerstvením. V dětském klubu Kuda Mas je pro ty nejmenší připraveno mnoho her a aktivit.

1032x554 Four Seasons Kuda Huraa MAL_1007_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer